Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "gamlihazan"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 14.02.2013, 01:45

easybox803 modeme port açmak

Merhaba sayin alaturka yetkilieri dostlar.

Benimde sizden bir ricam olacak; Lütfen easybox803 vodafon modeminin admin paneline nasil girecegim konusunda yardim ederseniz mutlu edersiniz. Port sorunu yasadigim icin acmaya calisacagim becere bilirsem tabii. simdiden cok tesekkürler. Saygilar sevgiler.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 14.02.2013, 08:03

vodafone ile arcor portlar hemen hemen aynı diye hatırlıyorum...
bu anlatımda yapılanlara göre bir deneyin ....
Her çeşit modeme port açma programı

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 15.02.2013, 20:30

Sayin Melye merhabalar

yardiminiz icin cok tesekkür ederim lakin malasef hala ayni sorunla yasamak zorundayim, verdiginiz linki daha sakince inceleyecegim umarim becereririm, linkteki resimli anlatimlarin url leri zaman asimindan dolayi veya url sitesindeki sorunlardan dolayi olsa malasef acilmiyor ilgilenen olursa faydali olacaktir. Saygilar sevgiler.

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 15.02.2013, 22:23

Takildiginiz yerde bize sorun resimli olarak bi de aşagisaki linke göz atin bazen resimlerde sorun olabiliyor resim upload edilen siteler bazen siliyor resimleri kötü oluyor ilerleyen zamanlarda buna bi çözüm bulacak adminimiz

Easy Box A300-A600 WLAN Modem lerde Port acmaK

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 15.02.2013, 23:39

Vodafone Easybox 803 Port Açma

Vodafone Easybox 803 kendi resimleri üzerinden anlatım olursa daha iyi olur diye düşündüm

http://192.168.2.1 adresiyle modem arayüzünüze bağlanın.

Eğer değiştirmediyseniz, fabrika çıkışında
Kullanıcı adı: root
Şifre : 123456

üst resim de 192.168.?.? yazan yere kendi IP adresinizi yazmanız gerekmektedir.
Bu adresi herhangibir Flatcast Radyosunda sohbette sağ tıklayarak resimdeki gibi öğrenebilirsiniz;

Son olarak Firewall (Güvenlik duvarı) da engellemesin diye, alttaki resimdeki kutucuktaki işareti kaldırdıktan sonra Modem ayarlamamız bitiyor.

Modem açılıp kapandığında ya da net kopup tekrar bağlandığında size sürekli sorun çıkarmasını istemiyorsanız. IP adresinizi sabitlemenizi öneririz.
İP SABİTLEME (XP ve VİSTA İÇİN)

Bu işlemlerle birlikte bilgisayarınızda Güvenlik Duvarında Flatcast 40123 için de izin oluşturmaz iseniz yayına halen port sorunu yaşayabilirsiniz.

Bu Anlatımdan da Güvenlik Duvarından izin için yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz,
Windows 7 Güvenlik Duvarı (Firewall) Port Açmak

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 16.02.2013, 01:05

port

Merhaba gercektende emek vermis elinizden gelenin en iyisini yapmissiniz tebrik ve tesekkür ederim emeginize saglik saygilar.

Sadece bir sorun var onu resimli olarak belirteyim asagidaki resimi olan kisima kadar sorunsuz geldim fakat resimdeki sayfada yazilacak islem yapilacak herhangi bir sey yok o kendi ipimi yazacam yerlere tikliyorum mausla dolaniyorum her bucaginda kösesinde fakat TIK bile yok yani bir sey yazilamiyor neden ola bilir acaba ? (Resimde oklarla isaretledigim kisimlara yazmak tiklamak olmuyor kisacasi etkisiz) Sizlere bu kadar zahmet vermek gercektende icimi burkuyor kusura bakmayin hakkinizi helal ediniz lütfen saygilar sevgiler..

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 16.02.2013, 01:11

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 16.02.2013, 01:17

Degerli Oqus Pokus

Arkadasim seni yordum kusura bakma inan utandim aslinda düsündüm ama gel görki yanlis bir sey yaparsam netsiz kalirim korkusundan sizleri yoruyorum cok cok tesekkürler sorunu tamamen halledinceye kadar yani portumu acip yayin yapincaya kadar daha bir sey sormayacam becerip basa cikarirsam gelip size kocaman bir tesekkür yazacam beceremezsem bile simdiden cok cok kocaman tesekkürler .. Saygilar sevgiler.

• Özel mesaj gönder

9

Saturday, 16.02.2013, 19:09

Tesekkür ve tekrar bir soru :)

Merhbalar öncelikle emekleriniz icin cok cok tesekkürler.

Ben su anda tüm aciklamalarinizi harfiyen yerine getirdigimi saniyorum hersey tamam olmus ve tam modem admin panelinden cikmak istedigim zaman ipi sabitleme isleminide hal ettikten sonra yapilan degisikligi okeylemek isteyince söyle bir uyari geldi.. asagiya tirnak icine aliyorum ;

"" Ungültiger Wert Für Total incomplete HIGH! Gültiger Wert ist eine Zahl Zwischen 1 und 300. ""

Bu yazidan anladigim kadari ile yeterince yüksek deger olmadigini toplamin az oldugunu 1 ile 300 arasi degerde olmasi gerektigini ,, gibi birseyler anlatiyor yanilmiyorsam! Acaba sizce nerde hata yaptim veya sorun ne ? Simdiden tesekkürler saygilar sevgiler.

Not: Su an port acik lakin sabitlenmedi kesinlikle acip kapayinca emekler bosa gidecektir pc yi kapamadan belki cevap yazarsiniz diye umut ederek acele davranip yardim istedim :S

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "gamlihazan" (16.02.2013, 19:22) düzenleme sebepleri: resim eklemek

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 16.02.2013, 19:34

Kocaman Tesekkürler !!

Alaturka ya ve paylasimci tüm arkadaslara emegi gecen herkese cok cok tesekkürler. Pc yi acip kapadim port hala acik korktgum olmadi. Gercektende cok güzel aciklamli büyük emek verilmis bu paylasim icin KOCAMAN TESEKKÜRLER...

Saygilar sevgiler ..