Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "mahmuthakki" bir erkek
  • Konuyu başlatan "mahmuthakki"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 18.02.2013, 15:23

Radyo ana teması nasıl düzenlerim

Konu yalnış yere açılıyorsa bağışlayın lütfen. Ben bir soru sormak istiyorum. Bu radyo ana temasını nasıl düzenliyebilirim. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 18.02.2013, 15:32

index içine mesaj eklemiştiniz buraya konu olarak aldım...
Umarım burayı görüyorsunuzdur ^^

Radyo ana teması diye index den bahsediyorsunuz galiba...Radyonuz tr gg yada blogspot gibi WEB türü bir radyo mu yoksa FTP türümü...onun bilgisini tam olarak verirseniz ona göre yardımcı olalım...

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 18.02.2013, 15:40

İlginiz için öncelikle çok teşekkür ederim. Konuyu inanın nereye yazacağımı bilmediğim için cevap kısmına yazdım. Anlayışınızdan dolayı çok sağolun. Radyoyu yeni kurdum (tr gg) fakat ana temayı bir türlü ayarlayamıyorum. Evet index nasıl yapılır tema nasıl düzenlenir bilmiyorum.

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 18.02.2013, 19:20

Tr.gg Sitesinde CSS Tasarim ve Uygulama [Video] burda videolu anlatimi var umarim yardimci olur

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 21.02.2013, 15:03

Tr.gg Sitesinde CSS Tasarim ve Uygulama [Video] burda videolu anlatimi var umarim yardimci olur

Sağol Onur. Emeğe saygı. :1alkis: