Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "zeynoo35" bir kadın
  • Konuyu başlatan "zeynoo35"

• Özel mesaj gönder

21

Tuesday, 7.05.2013, 08:03

Emegine saglik Zeyno baci guzel olmus tsklr......

Çok tskkr ederim kardesim begeni için yorum yapan yüreginize sağlik

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Tuesday, 7.05.2013, 14:38

maşallah zeyno hanıma yorum yapan çok kişi olmuş bende yorumu az olanamı yazsam diye düşünsemde...))) yinede zeyno hanımın benim paylaşımlarıma gösterdiği alaka karşısında kendimi mahçup hissettim ve bu emeği alkışlamak için bu satirları yazıyorum ben çok sitede paylaşım gördüm ama burdaki arkadaşlar kadar işini bu kadar iyi ve titiz yapan temacılar görmedim inanın ve bu işin içinde olduğum içinde o temalar nasıl emekler den sonra meydana geldiğini çok iyi biliyorum emeğinize sağlık zeyno hanım güzel bir çalışma ve ayrıca( parantez içinde de şunu söylemeden geçemiyeceğim..)))) herzaman olduğu gibi burdada ZENOBIA arkadaşımızın yine ilginç yorumu inanın beni çok güldürdü sağolsun bayılıyorum onun tema yorumlarına hayat dolu bir kişilik) bence...

H&M

Profesyonel

• "H&M" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Tuesday, 7.05.2013, 15:17

Gerçekten harika bi tema olmuş zeynocum emegine o güzel yüregine saglık.... :1alkis:

• "zeynoo35" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Tuesday, 7.05.2013, 22:24

maşallah zeyno hanıma yorum yapan çok kişi olmuş bende yorumu az olanamı yazsam diye düşünsemde...))) yinede zeyno hanımın benim paylaşımlarıma gösterdiği alaka karşısında kendimi mahçup hissettim ve bu emeği alkışlamak için bu satirları yazıyorum ben çok sitede paylaşım gördüm ama burdaki arkadaşlar kadar işini bu kadar iyi ve titiz yapan temacılar görmedim inanın ve bu işin içinde olduğum içinde o temalar nasıl emekler den sonra meydana geldiğini çok iyi biliyorum emeğinize sağlık zeyno hanım güzel bir çalışma ve ayrıca( parantez içinde de şunu söylemeden geçemiyeceğim..)))) herzaman olduğu gibi burdada ZENOBIA arkadaşımızın yine ilginç yorumu inanın beni çok güldürdü sağolsun bayılıyorum onun tema yorumlarına hayat dolu bir kişilik) bence...

Tskkr ederim begeni için HAZARBEY45 yorum yapan yüreginize sağlik
Ben eğitici yorumlari dikkate almisimdir hep ZENOBIA nin yorumlari benim için farklidir ben onu öğretmenim gibi gördüm hep

• "zeynoo35" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Tuesday, 7.05.2013, 22:25

Gerçekten harika bi tema olmuş zeynocum emegine o güzel yüregine saglık.... :1alkis:

Tskkr ederim begeni için Sonay yorum yapan yüreginize sağlik

26

Wednesday, 8.05.2013, 06:55

Paylaşım için tşkler Emeklerinize saglik..

• "zeynoo35" bir kadın

• Özel mesaj gönder

27

Wednesday, 8.05.2013, 09:31

Paylaşım için tşkler Emeklerinize saglik..

Tskkr ederim yorum yapan yüreginize sağlik

28

Monday, 9.12.2013, 08:35

emegine saglık zeyno güzel paylasım icin tsk.ederim.

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

29

Monday, 9.12.2013, 22:44

Elinize emeginize sağlık paylaşım için tşkler