You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

savaska

Trainee

• "savaska" is male
  • "savaska" started this thread

Date of registration: Oct 21st 2007

• Send private message

1

Monday, July 15th 2013, 4:11pm

ücretsiz adres yönlendirme

daha önce bllogcu ve tr.cx adreslerinden yayın yapıyordum ama ikisindede sorun var ücretsiz yönlendirme hangi siteyi tavsiye edersiniz ve yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Melye

Super Moderator

• "Melye" is female

Date of registration: Feb 6th 2010

• Send private message

2

Monday, July 15th 2013, 4:21pm

TR.GG Sitesi Kurmak

Blogger (blogspot.com) Site Kurulumu [Resimli Anlatım]

her iki link de ücretsiz site dir. kolay gelsin...

• "balgözlüm-fm" is male

Date of registration: Feb 11th 2012

• Send private message

3

Thursday, August 29th 2013, 9:02am

MERHABA ESKİ RADYO ADRESİM npage.de sıkıntıdan dolayı kapandı yeni radyo actım ama sıd ona yönlendirdim.ancak çoğu arkadaşım adresten girdikleri için yeni adresi bilmiyor eski adres linkini yeni adrese yönlendirmek için ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim.

Oqus Pokus

Moderator

• "Oqus Pokus" is male

Date of registration: Jul 16th 2007

• Send private message

4

Thursday, August 29th 2013, 10:18am

Eğerki site çalışıyor olsa ve artık başka bir siteyi kullanmak isteseniz kolaydı.
Eski adresinize bir yönlendirme kodu ekler ziyaretçilerinizi yeni sitenize otomatik olarak yönlendirebilirdiniz.

Ama söylediğiniz gibi eski siteniz npage olan şuan tamamen kullanım dışı. Ve free bir host. O yüzden maalesef eski adresinizi yönlendirebilmeniz mümkün değil.

Ulaşabildiğiniz dinleyicilerinize yeni adresinizi bizzat vermeniz gerekiyor. F latcast'tan Radyo bilgileri ve Yayın Açıklamaları kısmınada yeni adresinizi yazarsanız bir süre sonra bütün dinleyicileriniz yeni adresinizi öğrenmiş olacaklardır.

Kolay gelsin.