Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Caymaz_

Schüler

• »Caymaz_« ist weiblich

Registrierungsdatum: 16. April 2013

• Nachricht senden

181

Freitag, 19. April 2013, 14:20

umarım beceririm bu işi teşekkürler arkadaslar

wwgenww

Schüler

• »wwgenww« ist männlich

Registrierungsdatum: 4. August 2013

• Nachricht senden

182

Sonntag, 25. August 2013, 17:07

flatcast radyo flot hk.

sayın yetkili.bu flot pragramını bende kurdum ve çalıştıramadım.kök bulunamadı diye uyarı veriyor.şunuda belirteyim.ben dj değilim..kendi radyomda yayın yaparken denedim olmadı.üstelik radyo da açıktı.sitenize acemilere has bilgi verilmesi hususunda mesaj yazdım.bu konuyu bizlerin anlıyacağı dilde daha açık verirseniz memnun olurum.sevgiler

harbi kız

Erleuchteter

• »harbi kız« ist weiblich

Registrierungsdatum: 9. Juli 2013

• Nachricht senden

183

Sonntag, 25. August 2013, 17:29

Tskler güzel bilgi için emeginize saglik

))ONUR((

Meister

• »))ONUR((« ist männlich

Registrierungsdatum: 14. Juli 2009

• Nachricht senden

184

Sonntag, 25. August 2013, 20:42

sayın yetkili.bu flot pragramını bende kurdum ve çalıştıramadım.kök bulunamadı diye uyarı veriyor.şunuda belirteyim.ben dj değilim..kendi radyomda yayın yaparken denedim olmadı.üstelik radyo da açıktı.sitenize acemilere has bilgi verilmesi hususunda mesaj yazdım.bu konuyu bizlerin anlıyacağı dilde daha açık verirseniz memnun olurum.sevgiler

kodların kontrolunu yaptım sorunsuz çalısıyor dosyayı indirmeden önce yazilari okusaydınız sorunsuz oldugunu görecektiniz.

NOT: bu script tek F5 sürümünde çalışıyor ve TEK yayındaki DJ yapabilir!

NOT:autochatter.rar çift tıklarken radyo kapalı olmalı daha sonra radyonuzu açıp benim verdiğim hazırkod.fcsmi 1 veya 2 sırayla hangisini isterseniz onların birine tıklamanız yeterli.

kullanımı acık olarak Flatcast Otomatik-chat komutlari ve "flood" script << burda yazıyor yazıları dikkatlice okumanizda fayda var

• »HaYaLgÖzLüM42« ist männlich

Registrierungsdatum: 30. Juli 2013

• Nachricht senden

185

Sonntag, 25. August 2013, 20:53

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER...

wwgenww

Schüler

• »wwgenww« ist männlich

• Nachricht senden

186

Mittwoch, 28. August 2013, 00:54

flot hk

syn.allaturkaa ailesi.şimdiye kadar sizden çok şeyler öğrendim.flatcast radyom hk.daki tüm bilgilerimi size borçluyum.şunuda bilinki sizleri meşgul etmemek için,mecbur kalmadıkça yazmıyorum.günlerdir uğraşıyorum ama flot atmayı beceremedim.önerdiğiniz programı kurup autochatter,e çift tıkladığımda H.K.C.R/fcsmi/kayıt anahtarında geçersiz kök ve kod 80070005 hatası veriyor.radyo versiyonum nedir bilmiyorum.kullandığım sistem vindows7.benim anlıyacağım şekilde anlatır izah edermisiniz.hayırlı işler.saygılarımla

))ONUR((

Meister

• Nachricht senden

187

Mittwoch, 28. August 2013, 10:51

windows 7 de sistemi Adminstrator olarak çaliştirabilirmisiniz . yanı siz bilgisayar ilk acildiginda guest kullanici olarak aciyorsunuz büyükihtimalle
adminstrator şu sekilde açabilirsiniz
Başlat>Çalıştır>Cmd.exe

Açılan komut ekranına;

Eğer administrator yapmak istiyorsanız :

net user administrator /active:yes komutun hepsini yazın ve enterlayın biraz bekleyip komut ekranında kayıt işlemi başari ile tamamlandi yazacak.

Eğer administrator yetkisini almak istiyorsanız:

net user administrator /active:no komutunu yazın ve enterlayın.

wwgenww

Schüler

• »wwgenww« ist männlich

• Nachricht senden

188

Mittwoch, 28. August 2013, 12:16

slm

dediğiniz şekilde yaptım.açılan yere net user administrator/active yes dedim erişim engellendi diye çıktı bekledim başka bir şey olmuyor.ne yapmalıyım.

))ONUR((

Meister

• Nachricht senden

189

Mittwoch, 28. August 2013, 12:26

yanliş yazmissiniz net user administrator /active:yes yazacaksiniz sizin yazdiginiz net user administrator/active yes ikisi farkli kodlar

net user administrator /active:yes bunu mause ile sag tıklayıp kopyala secin Başlat>Çalıştır>Cmd.exe actıktan sonra siyah ekranda mause ile sag tıklayıp yapiştir yapın ve enter basin.

wwgenww

Schüler

• »wwgenww« ist männlich

• Nachricht senden

190

Mittwoch, 28. August 2013, 12:37

slm

kopyaladım yapıştırdım.sistem hatası oldu erişim engellendi dedi.en alttada c:user/user var.oldumu yani..beklemedeyim şu an.meşgul ediyorum özür dilerim.

))ONUR((

Meister

• Nachricht senden

191

Mittwoch, 28. August 2013, 13:19

dedigim gibi pc nizi user kullanici adinda kullaniyorsunuz yani bilgisayarda tam yetkiniz yok bu yuzden not defteri başta olmak üzere çogu sistemi kullanamazsiniz engellenir.not defterini kullanamadiginiz için flood programini da kullanamazsiniz.
bunu nasıl mı yapacaksiniz ? pc nizi güvenli modda çaliştirip user kullanicisini yönetici yapacaksiniz yada user kullanici adini silip her zaman administratorde kullanacaksiniz.
güvenli modda calistirmak icin pc ilk acilisinda f8 tusunu devamlı basip birakarak cikan ekranda güvanli mod secip enter basmaniz gerekiyor(güvenli modda acilirken çok sayida yazilar gelecek sonrasinda arka plan siyah vaziyette islemleri yapacaksiniz)
baslat >> denetim masasi>> kullanici hesaplari>> bundan sonrasi user silmek yada admin secmek olacak
admin secmek icin üzerini tiklayin yanda cikan hesabi yönetin secenegi ile administrator yapmaniz. yada user tıkladıgınızda hesabi sil secenegi ile sildiginizde sadece bilgisayariniz administratorde çalişacaktir.
kolay gelsin.

wwgenww

Schüler

• »wwgenww« ist männlich

• Nachricht senden

192

Mittwoch, 28. August 2013, 14:17

Syn.moderatörüm Onur Beye

SLM.öncelikle buradan verdiğiniz bilgiler ve ayrıca taaa radyoma kadar gelerek yaptığınız çalışmalar için,desteğiniz,emeğiniz ve ilginiz den dolayı,sonsuz tşk.lerimi sunarım.ben olsam bu kadar uğraşırmıydım,bilemiyorum.bu aslında bir kişilik ve asalet yapısıdır.başta siz olmak üzere tüm site ekibine şükranlarımı,sevgi,selam ve saygılarımı sunarım.dediğiniz gibi bu konu beni aşar.benim yiyebileceğim bir halt değil.en iyisi bir bilene yaptırmak.değerli zamanınızı çaldığım ve sizi uğraştırdığım için üzgünüm.beni bağışlayınız ltf.sizlere minnettarım.tüm site yönetimini tebrik ediyor,başarılarının davamını diliyorum.görüşmek üzere,hoşçakalın.wwgwnww(sabri)

))ONUR((

Meister

• Nachricht senden

193

Mittwoch, 28. August 2013, 21:54

siz degerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek icin burda elimizden geldigince hizmet vermeye çalisiyoruz. yayın hayatinizda basarilar diliyorum.

suat3344

Schüler

• »suat3344« ist männlich

Registrierungsdatum: 4. Januar 2014

• Nachricht senden

194

Donnerstag, 22. Mai 2014, 19:11

flot

selam yöneticim aslında bende sorun yok 2tane dj de sorun ben atabiliyorum ama ayni programi 2kişiye daha verdim olmuyor anatar hepsi cikiyor 100.101.102 hepsi var ama radyoya atmiyor

Oqus Pokus

Moderator

• »Oqus Pokus« ist männlich

Registrierungsdatum: 16. Juli 2007

• Nachricht senden

195

Freitag, 23. Mai 2014, 16:05

Üstteki verilmiş olan yanıtları incelerseniz yapamayanların neden yapamadıkları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Çözüm yolları da anlatılmış. Onları uygulayıp tekrar deneyin.

RECEP.74

Anfänger

• »RECEP.74« ist männlich

Registrierungsdatum: 23. Dezember 2013

• Nachricht senden

196

Sonntag, 15. Februar 2015, 18:52

Flood

YA BEN BU UYGULAMAYI INDIRDIM AMA YAPAMIYORUM