Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Oxxit

Acemi

• "Oxxit" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Oxxit"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 11.10.2013, 02:20

sayfa geçiş sistemi

arkadaşlar öncelikle merhaba

Ben konya selçuk üniversitesinde bilgisayar bölümü okumaktayım.birinci sınıfım daha.proje ödevi olarak resim galeri sitesi yapmayı tercih ettim.fakat sayfalar arası geçiş sistemini nasıl yapıcam bilmiyorum.yani istegim en aşagıda bi sistem olsun.aynı alanda 2inci sayfa yüklensin mesela sitede.ama birinci sayfada iken geri tuşu çalışmasın.yani ikinci sayfadayken geri duşu çalışsın.bu konu hakkında yardım edebilcek olursa çok sevinirim

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 11.10.2013, 02:26

Merhaba Sizede;

Bilmiyorum farkettiniz mi ama burası Flatcast Destek sitesi. Genelde Flatcast ile alakalı sorunları ve çözümleri sitemizde bulabilirsiniz.

Alanımız haricinde yine de bilgimiz dahilinde olduğu sürece diğer konularda da (bilgisayar teknik bilgileri, web tasarım hakkında sorunlar vb...) bilgisi olan arkadaşlar yardım etmeye çalışıyorlar.

Ama size tavsiyem tamamen web tasarım ve kodlama dilleri ile alakalı bir yardım sitesi bularak çözümünüzü burada aramanızdır.

Yine de bilgisi olan arkadaşlar olursa yardım edeceklerdir.

Başarılar dilerim.

3

Friday, 11.10.2013, 23:59

@ Oxxit

Arkadaşımız Gerekeni Yazmış Zaten Ama Henüz Tam Olarak Ne İstediğinizin Kararını Vermiş Değilsiniz Sanırım
Tek Bir İndex İçerisinde 4/5 Veya Daha Fazla Sayfayı Aynı Anda Yükleyip Teker Teker Gösterebilirsiniz Bunun İçin Kod'dan Ziyade İşinizi Görebilecek Java Script Aramanız Gerekiyor Bu Forumda Java Uzmanı Malesef Bulamayabilirsiniz

Şöyle Basit Bir Şekilde İzah Edebilirim Size
Aşağıda Vermiş Olduğum Örnekteki Site Tek Bir İndex Belgesi İle Çalışan Bir Tasarımdır Dilerseniz İndirip Kodlarını İnceleyebilirsiniz

DEMO

DOWNLOAD