Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

tac-mahal1

Stajyer

• Konuyu başlatan "tac-mahal1"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 29.10.2013, 14:03

Nickimi kullanamiyorum.

cok sevdigim 2008 tarihli Nickimi giremiyorum.Flatin eski nikleri sildigini söylediler.acaba kurtarabilme ümidim var mi.COK SIK kullandigim bir nikti birden bire giremez oldum bir kac gün önce.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 29.10.2013, 14:13

Son 6 aydır kullanmadıysanız malesef artık şansınız yok.
net bilgiler burda buyrun-->> Flatcast'ta Güvenli Sifre Uygulamasi ve Kullanilmayan nicklerin silinmesi!

tac-mahal1

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 29.10.2013, 14:24

Cok SIK kullandigim bir nikti. bir kac gün öncesine kadarda faaldi.Eger acilabilecekse tüm bilgileri..

4258308 user numaram böyle Nikim ise :.Müjgan. $ifresi ...
19-12 2008 alini$ tarihi sadece bir nik degil benim icin manevi degeri olan bir hediye..tskler Melye..

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (29.10.2013, 14:29)

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 29.10.2013, 14:32

daha önceden girip şimdi giremiyorsanız muhtemelen biri şifrenizi değişti.
çünkü üyelik duruyor...bizim kasdettiğimiz olay olsa idi üyelik silinmiş olurdu.
http://www.flatcast.com/userprofile.aspx?uid=4258308
bu üye kartınızda sorun yok.
şifrenizi ya yanlış hatırlıyorsunuz yada muhtemelen biri değiştirdi. ona bizim yapabileceğimiz birşey yok.
mail adresi eğer verdiyseniz oraya şifre isteyin belki öyle kurtarabilirsiniz.

tac-mahal1

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 29.10.2013, 14:44

mail adresini hatirlamiyo alan arkadas ..gecersiz bir mail adresi ilede almis olabilecegini söyledi.gecersiz mail ile alinan diger nikler henüz girilebiliyor.bi cözümü olmali.ama ne? Yardiminiz icin T$Kler..En azindan Nickin silinmemi$ olmasina sevindim .

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 29.10.2013, 14:47

benim en eski nick imde de mail yok...büyük ihtimal öyle alınmıştır...keşke bu nick lerde revize olayı başladığında şifrenizi verdiğim link deki gibi harf ve sayı karışımı yapıp değişseydiniz. çünkü nick çok değerli dediğiniz halde çok basit bir şifre almışsınız. farkeden biri demekki değişti ve bunun içinde yapılabilecek hiçbirşey yok malesef.

tac-mahal1

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 29.10.2013, 14:54

Ke$ke öyle yapsaydim.:/ Yardim icin tekrar t$kler.Kolay gelsin.Sorunsuz günler.Selamlar..