Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

X_swarthy_X

Anfänger

Registrierungsdatum: 26. November 2010

• Nachricht senden

61

Freitag, 26. November 2010, 21:07

nick sifremi hatırlayamiyrum

Slm merhaba arkdaslar sizlerden bir konuda yardim istiyorum yardimci olabilrseniz ne mutlu bana ben bir nick imin sifresini hatirlamiyorum :( ve bu yüzden nickimi açamiyorum onu nasil yenileyebilirim mail adresi diyecek olursaniz nick i baskasi almisti sanirim masil adresi kizmini atmasyon yapti o yüzden olmuyor ne yapabilrim yardim edebilirmisiniz? tesekkür ederim sizlere...

ZeN

Erleuchteter

• »ZeN« ist weiblich

Registrierungsdatum: 31. Januar 2008

• Nachricht senden

62

Freitag, 26. November 2010, 21:50

X_swarthy_X, mail adresi yoksa sifre degisemezsin..

• »Maksatmuhabbet« ist männlich

Registrierungsdatum: 20. November 2012

• Nachricht senden

63

Montag, 11. November 2013, 21:16

Nick giremiyorum

Slm aldığım bir nick i flat a girebiliyorum ama radyolara giremiyorum flat ın ana sayfasına giripte radyolara otomatik girecek hale nasıl getirebilirim?

Oqus Pokus

Moderator

• »Oqus Pokus« ist männlich

Registrierungsdatum: 16. Juli 2007

• Nachricht senden

64

Montag, 11. November 2013, 23:49

Flata girebiliyosanız aynı şekilde de radyolara da girebilirsiniz.

• Flatcast.com
  • Flatcast.net
  • Flatcast.org
  • Flatcast.info

bu sitelerin hepsi Flat Anasayfa diye tabir ettiğimiz sitelerdir. Bunlardan diyelim ki;

Flatcast.com olan sayfaya nickinizle giriş yaptınız ve daha sonra bir radyoya girdiniz.
Eğer ki girdiğiniz radyo sitesinin index kodlarındaki IFRAME Kodu da

Quellcode

1
2
<IFRAME height="600" width="800"
src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=XXX" frameborder="0" scrolling="no"> </IFRAME>

flatcast.com olarak eklenmişse o radyoya direkt olarak nickli şekilde girersiniz.

Bunun haricinde flatcast.com'a nick girip, IFRAME kodu .info, .net, .org ile eklenmiş radyolara girseniz bile Nickiniz görünmez Manuel olarak Radyodan Login/Giriş butonunu tıklayarak nick girmeniz gereklidir.

Umarım aydınlatıcı olmuştur.