Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Özel mesaj gönder

61

Friday, 26.11.2010, 21:07

nick sifremi hatırlayamiyrum

Slm merhaba arkdaslar sizlerden bir konuda yardim istiyorum yardimci olabilrseniz ne mutlu bana ben bir nick imin sifresini hatirlamiyorum :( ve bu yüzden nickimi açamiyorum onu nasil yenileyebilirim mail adresi diyecek olursaniz nick i baskasi almisti sanirim masil adresi kizmini atmasyon yapti o yüzden olmuyor ne yapabilrim yardim edebilirmisiniz? tesekkür ederim sizlere...

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

62

Friday, 26.11.2010, 21:50

X_swarthy_X, mail adresi yoksa sifre degisemezsin..

• "Maksatmuhabbet" bir erkek

• Özel mesaj gönder

63

Monday, 11.11.2013, 21:16

Nick giremiyorum

Slm aldığım bir nick i flat a girebiliyorum ama radyolara giremiyorum flat ın ana sayfasına giripte radyolara otomatik girecek hale nasıl getirebilirim?

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

64

Monday, 11.11.2013, 23:49

Flata girebiliyosanız aynı şekilde de radyolara da girebilirsiniz.

• Flatcast.com
  • Flatcast.net
  • Flatcast.org
  • Flatcast.info

bu sitelerin hepsi Flat Anasayfa diye tabir ettiğimiz sitelerdir. Bunlardan diyelim ki;

Flatcast.com olan sayfaya nickinizle giriş yaptınız ve daha sonra bir radyoya girdiniz.
Eğer ki girdiğiniz radyo sitesinin index kodlarındaki IFRAME Kodu da

Kaynak kod

1
2
<IFRAME height="600" width="800"
src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=XXX" frameborder="0" scrolling="no"> </IFRAME>

flatcast.com olarak eklenmişse o radyoya direkt olarak nickli şekilde girersiniz.

Bunun haricinde flatcast.com'a nick girip, IFRAME kodu .info, .net, .org ile eklenmiş radyolara girseniz bile Nickiniz görünmez Manuel olarak Radyodan Login/Giriş butonunu tıklayarak nick girmeniz gereklidir.

Umarım aydınlatıcı olmuştur.