Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Monday, 18.11.2013, 22:30

3-4 gündür başta tüm tr.gg radyo siteleri ve bazı diğer sitelere giremiyorum.

Herkese merhaba, Google deki üyeliğim ve ilgili tüm yerleri silip iptal ettiğimden beri 3-4 gündür, başta tüm tr.gg radyo siteleri ve bazı diğer sitelere giremiyorum. "PC me yeni format attiğım halde" DNS ayarlarını değiştiriyorum. olmuyor. Arada girdiğim pek çok siteyede durup dururken "Ne pc m de, nede modemimde bir ayar değişikliği yapmadığım" halde bu sitelere neden giremiyorum? Bu konuda bilgisi olanlar varsa yardımlrını rica ediyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TUNCNostaljiRADYO" (18.11.2013, 23:11)

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 19.11.2013, 10:22

Sadece Flatcast ile ilgili sitelerde ise bu sorun Plugin leri kaldırıp yeniden yükleyin ve tekrar deneyin.
güncel olan plugin leri burdan indirebilirsiniz.
Flatcast ActiveX ( Güncel Sürümler)

3

Tuesday, 19.11.2013, 22:18

yardım

Melye hanım teşekkürler. Sadece flatcast siteleri degildi, pekçok site ama, ne hikmetse şuanda da tümü çalışıyor. Ve nazar da değmesin bağlantımda olağanüstü hızlı. İnşallah hep böyle devam eder.