Giriş yapmadınız.

[Yardım] radyo sorunu

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "MaViDüS.Fm" bir erkek
  • Konuyu başlatan "MaViDüS.Fm"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 11.01.2014, 21:37

radyo sorunu

1316460 SİD NOLU RADYOMUZ ÖNERİLEN RADYOLAR ARASİNDAYDİ HER RADYONUN İNİSLİ CİKİSLİ DÖNEMİ OLABİLİR SİD ATMA ZAMANİMİZ 20 DAKKAYDİ SUAN ÖNERİLEN RADYOLARİN ARASİNDA DEİLDİR AMA SİD ATMA 5 DAKKA OLMAMİSTİR GEREKENİN YAPİLMASİNİ RİCA EDİYORUZ TSKLER MaViDüS.Fm AİLESİ

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 12.01.2014, 09:34

Konuyu Radyo Rulet başlığına aldım. Rulet ile ilgili sorunlarınız ve sorularınızda bu başlığı kullanın lütfen..

Rulete SID atma aralığı isimleri yazılan radyolara farklı değil. sid atma aralığı süreçlere göre değişiyor.
bilgi için buraya bakabilirsiniz-- [Yardım] Radyo Rulet Anlatımı [Yayıncılar İçin]
Radyonuzun tekrar rulette olmasını mı istiyorsunuz, yoksa sadece sid atma süreçleri ile ilgili rahatsızlığınızı mı dile getirdiniz.

• "MaViDüS.Fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 12.01.2014, 18:07

Radyo Sorunu

SUAN ZATEN ÖNERİLEREN RADYOLAR ARASİNDA DEİLİZ KIRITERLERİNİZE UYGUN OLMADİGİMİZDAN OLABİLİR.OLMAK İSTERİZ TABİKİ. EGER RADYOMUZ SİD ATARKEN İSİM YERİNE SİD NOSU CİKİYORSA 20 DAKKADA BİR SİD ATİYORSAK HAKKİMİZİ ARAMAK GEREGİNİ DUYDUM . YA İSİMLİ OLARAK GÖSTERİLSİN 20 DAKKADA BİR SİD ATALİM YADA SİD NUMARASİ OLARAK CİKSİN 5 DAKKADA BİR ATALİM İLGİNİZ İCİN TESEKKÜRLER MaViDüS.Fm AİLESİ ( 1316460 )

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 13.01.2014, 01:34

Rulete SID atma aralığı isimleri yazılan radyolara farklı değil. sid atma aralığı süreçlere göre değişiyor.
bilgi için buraya bakabilirsiniz-- [Yardım] Radyo Rulet Anlatımı [Yayıncılar İçin]
Radyonuzun tekrar rulette olmasını mı istiyorsunuz, yoksa sadece sid atma süreçleri ile ilgili rahatsızlığınızı mı dile getirdiniz.
Önerilen Radyolara eklenmek istiyorsanız yazın ki değerlendirmeye alalım sizi.
Boş yere beklemeyin.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Oqus Pokus" (15.01.2014, 06:00)

• "MaViDüS.Fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 28.01.2014, 21:46

1316460 SİD NOLU RADYOMUZ KİRİTERLERİNİZE UYGUN DURUMDA SUAN TAKİP EDİP RULETTE TEKRAR İSİMLİ OLARAK CİKABİLİRMİ İLGİNİZ İCİN TSKLER MaViDüS.Fm AİLESİ

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 28.01.2014, 22:59

Radyonuzu tekrar takibe alalım, sonucu bildireceğiz.
Kolay Gelsin.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 30.01.2014, 12:03

Radyonuz Allaturkaa rulet listesine MaviDüs Fm olarak eklenmiştir.
Hayırlısı Olsun.

• "MaViDüS.Fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 30.01.2014, 12:47

Sid Isimli Olarak Cikiyor Rulette

1316460 NOLU RADYOMUZ RULETTE İSİMLİ OLARAK YAYİNLANMAYA BASLAMİS EMEGİ GECEN HERKESE TESEKKÜRLER MaViDüS.Fm AİLESİ