Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

radyo_nefes

Anfänger

Registrierungsdatum: 28. April 2010

• Nachricht senden

41

Donnerstag, 29. April 2010, 01:02

süperrr

kafadan msn adresi sallayıp nick aliniordu süper olmus güzel bir uygulama...

MEMO_2o1o

Schüler

• »MEMO_2o1o« ist männlich

Registrierungsdatum: 15. August 2010

• Nachricht senden

42

Donnerstag, 30. Dezember 2010, 02:21

Bence süper olur. En azından önüne gelen nick alp rahatsız etmez kimseyi msn yede çözüm bulsalar ne iyi olacak :)

baskan26

Schüler

Registrierungsdatum: 31. März 2008

• Nachricht senden

43

Donnerstag, 28. April 2011, 22:15

Yardimmmmmmmmmm!..

NİCKİME ONAY EMAİLİ GELMİYO SEBEP NEDİR ACABA MERAK EDİYORUM. AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM. ;(

44

Donnerstag, 28. April 2011, 22:56

NİCKİME ONAY EMAİLİ GELMİYO SEBEP NEDİR

e-mail adresine demek istediniz sanırım

altta iki başlık var gözatınız

Aktivasyon Mail'i gelmedi 1
Aktivasyon Mail'i gelmedi 2

mikail evren

Anfänger

Registrierungsdatum: 9. Juli 2011

• Nachricht senden

45

Mittwoch, 3. August 2011, 09:30

çok iyi olur önüne gelen degğişik nich lerle gelememz

secom

Anfänger

Registrierungsdatum: 23. August 2009

• Nachricht senden

46

Montag, 2. April 2012, 14:28

YA ARKADAŞLAR YÜZ TANE ŞİFRE DENEDİM YOK OLMUYOR NİK ALAMIYORUM

Melye

Leitung

• »Melye« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Februar 2010

• Nachricht senden

47

Montag, 2. April 2012, 15:47

secom,
cevabı bu konuda -->> Flatcast'ta Güvenli Sifre Uygulamasi ve Kullanilmayan nicklerin silinmesi!

kısaca şöyle diyeyim...
Şifrenizde en az bir sayı yada işaret olacak ve en az bir tane büyük yada küçük harf olmalı..ayrıca 8 karakterden kısa şifre olmayacak:_)
örneğin : Alla1turka
gibi:_)

halukibrahim

Anfänger

• »halukibrahim« ist männlich

Registrierungsdatum: 3. März 2013

• Nachricht senden

48

Sonntag, 16. Februar 2014, 19:15

selam konuyu yanlış yere yazdıysam özür dilerim mail ile ilgili bir yer vardı orası kilitliydi , sorunum su bir dinleyicimize nick almiştim epey eski kullanılmıyordu yeniden kullanıyor, radyoda nickine tikladigimiz da mail adresi görünüyor , oralari temizlemek istiyorum ama bir türlü bulamadim , modifiye user record a girip baktim ama üye olurken verdiğim mail adresi görünüyor ama diğer mail adresini göremedim yardımlarınız için teşekkür ederim .

Oqus Pokus

Moderator

• »Oqus Pokus« ist männlich

Registrierungsdatum: 16. Juli 2007

• Nachricht senden

49

Sonntag, 16. Februar 2014, 22:14

Resimde gösterilen kutucuğu işaretlerseniz mail adresiniz diğer kullanıcılar tarafından görünür.
Bu sadece mail adresi için değil, ileriki sayfalarda ki diğer bilgiler için de geçerlidir.

Alttaki kutucu işaretliyse o sayfada verdiğiniz bilgiler, profil sayfanızda yani nickinizi tıklayan herkese görünür.
Kutuyu işaretlemediğiniz takdirde, bilgi yazsa bile onu şifre girerek sadece siz görebilirsiniz.

halukibrahim

Anfänger

• »halukibrahim« ist männlich

Registrierungsdatum: 3. März 2013

• Nachricht senden

50

Sonntag, 16. Februar 2014, 22:40

Oqus pokus o dediğiniz yerlerde sorun yok işaretsiz , ama sanirim ilk nick alırken yine böyle tıklanacak bir yer var orayı mı işaretledik aceba , çünkü siz deki Gmail olan yerde bu nickte baska mail yazili , radyo da nicke tikayinca extra mail ve isim görünüyor

Oqus Pokus

Moderator

• »Oqus Pokus« ist männlich

Registrierungsdatum: 16. Juli 2007

• Nachricht senden

51

Sonntag, 16. Februar 2014, 22:55

Size attıgım sayfa da olmayabilir, next deyip ileri sayfalara geçerseniz büyük ihtimal oralara biryerlere yazmışınızdır mail adresini.
Benim yaptıgım gibi mail adresini gördügünüz sayfadan ekran fotosu koyarsanız iyi olur.