Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Tuesday, 18.01.2011, 11:16

Tema Ekleyemiyorum sorun var

Arkadaşlar Konuyu yanliş Yeremi Aciyorum Bilmiyorum.Herzaman Ki gibi Tema Yaptım Ekledim ama Tema Boyutunuz Büyük diyo neden olabılır boyutlar aynı baktım...

melye

Yönetici

• "melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 18.01.2011, 11:28

konuyu yanlış yere açmışsınız...bu bölümde sadece yapmış olduğunuz temaları paylaşıyorsunuz...konu başlığındada yazıyor zaten...
yardım ve istekleriniz için konu başlıkları mevcut...

Nerde diyor tema boyutunuz büyük die? Fcp Dosyası hazırlarken mi diyor yoksa buraya resmi eklerkenmi ?

Konu taşınmadığı sürece cevap ta veremessiniz sorularımıza...O yüzden konu açarken başlıklara dikkat ederseniz sorununuz hakkındada erken yardım almış olursunuz bence...

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 18.01.2011, 11:41

bir tema icin fcp büyüklügü ortalama 0,5KB, fcp belgesinde 10 tema bulunsa bile 6KB yi gecmez senin eklemek istedigin fcp kac KB?
eklentiniz 50KB den yüksekse hata mesaji alirsiniz, muhtemelen yanlis bir eklenti yüklemeye calisiyorsunuz

4

Tuesday, 18.01.2011, 11:56

temayı buraya eklerken veriyor Melye Fcp sini yüklerken Tekrar Deneyim bakayim.çok tskler.