Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın
  • Konuyu başlatan "yoncam"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 16.07.2013, 03:27

İyiki varsın

<SPANtn":"K"}'">Ben seni, hep senin bilmediğin zamanlarda, senin bilmediğin mekanlarda sevdim.. Bunu sana hiç bir zaman söyleyemedim.. Anlatabilecek kelime bulacağımı hiç sanmadım.. Düşlerimdeydin hep.. Öyle büyüktü ki varlığın beni aştı ama sana ulaşmadı.. Ben seni, hep uzak sevdim, uzak öptüm.. Sessiz, sakin, sen rahatsız olma, ürkme diye, benden kaçma diye usulca öptüm.. Her nefesim senindi.. Çünkü ben, sen nefes alıp verdikçe vardım.. Ama sana ne sesimi, ne nefesimi duyuramadım.. Çığlık oldu sevgim, çarptı herkese.. Bir sana teğet geçti.. Öğrenemedin.. Söyleyemedim Her kalemin ucuna düşen harf sendin.. Her dilimin ucuna gelen kelime sendin.. Ben her yazdığım kelimede seni büyüttüm, ben her kurduğum cümlede seni büyüttüm.. Sen bilmedin, ben söyleyemedim.. Bahar sen varsan gelirdi, yaz sen varsan güzeldi.. Her gelişin bahar, her dokunuşun yazdı bana.. Ben her bahar hüzün kaplar, her yaz yaşlar akıtırdım yokluğunda... Ben her baharı sen diye bekledim, ben her yazı sen diye geçirdim.. Bütün güzelliklerini sana büyüttüm.. Sen bilmedin, ben söyleyemedim.. En ateşlisi sanaydı aşkın.. En güzeli, belkide en büyüğü sanaydı.. Gizli gizli yanardı yüreğimde.. Aşkım büyüktü, ateşi büyüktü,izi hepsinden büyüktü.. Gösteremedim.. Nasıl beni yakıp, erittiğini bilemedin.. Oysa sen buz gibiydin.. Yine de gelmedin.. Nasıl bir yürek büyüttüm sana gizli gizli.. Sen bilmedin, ben söyleyemedim Her şarkıya seni koydum, her şarkıyı sana yakıştırdım.. Sen varsın diye söyledim hepsini ama sana duyuramadım.. Hep benimle olduğunu hiç bilmedin. Hayalinle yatar, hayalinle kalkardım anlamadın. Anlamadığın, hissetmediğin için dokunamazdım sana, duvarların öyle kalındı ki, yapamadım.. Hayallerimdin işte sen, bütün düşlerimdin.. İyiye, kötüye akan her damla yaş sanaydı, sensiz olmazdı.. Ateş gibiydi işte aşkın, dedim ya yakardı, söndüremezdim.. Ama sen hiç birini bilmedin, Ben de Söyleyemedim..

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 16.07.2013, 03:29

<SPANtn":"K"}'">Sonu olmamalı seninle yaşanacakların.
Ezele kadar devam etmeli gülümsemelerin.
Neşe ile sevinç ile sürmeli senli hayatım.
Boşa geçmiş sensiz tüm saniyelerim.
Ellerinsiz söyle ben neylerim.
Neden bu vakitsiz sevinçlerim?
İsmini andığım anda, dolar gözlerim.
Mutluluk, sen varken benim diğer ismim.
Buz gibi zamanlarımı ısıtansın.
İlk kez benim kalbimi böyle çarptıransın.
Rüyalarımın neşesi, hayatımın anlamısın.
Tut ellerimden şimdi. Sakın bırakma.
Aşkından sarhoş olmuşum. Beni sakın ayıltma.
Nerede olursan ol, yinede gel bana.
Ellerini şu senli yüreğime bir koysana.
Merak etme sensizliği hiç düşünmedim.
Sana olan sevgim için fedakarlığı seçtim.
İnsan sevmeye görsün, her yaptığı aşk için.
Ne düşünürsen düşün, sen benim bir tanemsin..

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 16.07.2013, 03:30

<SPANtn":"K"}'">Sen benimsin. Çünkü; emeğimsin, sevgi verdiğimsin. Çünkü; değer verdiğim, çaba sarfettigimsin.&shy;Çünkü; umutla bekledigimsin. Gülümsün, gülücüğümsün. En ufak şeydeki tebessümümsün. Sen benimsin. Çünkü; söz verdiğim,söz verenimsin. Ellerini tuttuğumda hala ilk günkü gibi heyecanlandığımsın.Bir anlık kızgınlığım, kızdığımdan dolayı kendimi affedemedigimsin. Sen benimsin. Çünkü; verdiğim yaşam savaşımsın. Amacımsın,ulaşmaya çalıştığım hedefimsin. Her saniye düşündüğümsün. Sen benimsin. Her şeyinle benimsin. Yada her şeyinle seninim. Sen benimsin. Çünkü; beklediğimsin, gelişimi bekleyensin. Hayallerimde mutlulukla beklediğimsin. Sen benimsin. Çünkü; dünümdün, bugünümsün, yarınım olacaksın. Sen benimsin. Çünkü; oturup ALLAHA yalvardığımsın.&shy;Dualarımda bahsettiğim. Her yerde gururla anlattığımsın. Sen benimsin. Çünkü;tek dilediğimsin. Umudumsun, huzurumsun, saygımsın, kendime olan güvenimsin, hayata bakış açımsın. Sen benimsin, her şeyden önemlisi ben seninim.

4

Tuesday, 16.07.2013, 03:31

Allahım Yaz Onu Benim Alnıma,O Benim Kaderim Olsun.. :thumbup:

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 16.07.2013, 03:32

<SPANtn":"K"}'">BİRGÜN ANLARSIN, verdiğin bir umudun senin için sıradan, ama bir başkası için hayatın ta kendisi olduğunu, yarıda bırakmanın yarım bırakmakla eş değer olduğunu sende bir gün anlarsın...Kaçmanın kalmaktan daha kolay olduğunu, bir eli tutmanın bir hayatı elinde tutmak olduğunu, “sen beni hak etmiyorsun” yalanlarının sadece avutmak olduğunu sende bir gün anlarsın. Üstüne titrediklerinin, gözlerini kırpmadan nasıl yüreğine indirdiklerini, Sabrın sevgiden geldiğini ancak sende sevince ANLARSIN...

6

Tuesday, 16.07.2013, 03:37

Sevgiyi seninle öğrenirken aşık oldum güzel yüzüne, seninle aşkı öğrenirken sensiz kalmaktan korktum gülüm... :thumbup:

7

Tuesday, 16.07.2013, 03:39

Mısralarında sen olmayan, hiçbir lisanı konuşmadım.. Duygularında seni yaşatmayan, hiçbir rüyayı görmedim...
Hayalin olmadan hiç bir günüm gelmedi ! Gözlerimden senin için akmayan,
hiç bir damlayı dökmedim.. Ben, sen olmadan kendimi bile sevemedim... Ben, seni çok sevdimmm çok seviyorummm...Bitanem....Herşeyim.Aşkım......seviyorummm..Sevdiğim :thumbup:

• "renksizgazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 16.07.2013, 21:31

Yüreginize saglık paylasımlar icin cok tsk.ler

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 17.07.2013, 16:16