Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ZENoBIA"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 28.11.2012, 23:41

Bir anne yeni doğmuş bebeğini pencereden aşağı attı.

İstanbul Beyoğlu'nda bir apartmanın havalandırma boşluğunda bulunan yeni doğmuş bebeğin, M.E.Ö adlı annesi tarafından doğumdan kısa süre sonra, pencereden atılarak öldürüldüğü ileri sürülüyor.

ÜRKÜTÜCÜ İDDİA

Olay, Sururi Mehmet Efendi Mahallesi Sururi Çeşme Sokak 16 numaralı apartmanın 5. katındaki dairede meydana geldi. Beyoğlu'ndaki apartmanın diğer dairelerinden birinde oturan bir kadın çamaşır asmak için çıktığı balkondan aşağıya baktığında kanlar içinde bir bebek cesedi gördü. Bunun üzerine polise haber verildi. Yeni doğduğu anlaşılan bebeğin cesedi apartman boşluğunda bulundu.

İSTANBUL'DA ANNE VAHŞETİ

Polisin araştırmasından sonra ürkütücü bir iddia çıktı ortaya. Bebek apartmanın 5. katında oturan biri erkek biri yabancı uyruklu kadın, 2 arkadaşının yaşadığı daireye gelen 26 yaşındaki kadına aitti ve evli olmayan kadın bebeği doğumdan kısa süre sonra pencereden aşağı atmıştı.

GECE SANCILARI TUTMUŞ

İddiaya göre M.E.Ö adlı kadının sabaha karşı sancılandı. Arkadaşları hastaneye götürmek için bir taksi çağırmak için harekete geçti. Bu sırada banyoya giren kadın burada bebeğini doğurdu ve onu apartman boşluğuna attı. Kadın, arkadaşlarına da hastaneye gitmeye gerek olmadığını söyledi.

GÖZALTINA ALINDI

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak müşahade altına alınan kadını polis de takip ediyor. Polisin gözaltı prosedürünü uyguladığı öğrenildi. Bebeğin cesedi Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

2

Thursday, 29.11.2012, 00:23

Allah belasini versin oyle annenin baska birsey diyemiyorum ! Kimi kapi kapi deva arar bulamaz kimide bolluktan boyle ziyan eder.! Rabbim cok sabirli.. Tuylerim diken diken oldu ya sinirden patlicam.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ZENoBIA"

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 29.11.2012, 07:10

Malesef Ayred böyle insanlarda var,bakarsan kadın dersin ama bence bu tür insanların şeytandan veya yaratıktan farkı yok gözümde. Bir kadın nasıl doğurdu bebeğini acımadan atar ne mantığım alıyor nede insanlığım.Allah bunların günahını ödetir,O bir melek idi.Allahından bulsun .Bebeciğe kahroldum okuyunca. ;(