Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

napolion45

Stajyer

• Konuyu başlatan "napolion45"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 16.06.2007, 17:11

Reklam engelleme

A4desk programiyla bir site yaptim ve domanimi de.hm aldim siteye giris yaptiklarinda de.hm tarafindan gönderilen reklam kapanmiyor bunun sebebi nedir acaba bu sorundan nasil kurtulurum ayriva bu yapmis oldugum siteye giris yaptiklarinda radyoya girmeleri icin flatcastan aldiklari isim ile direk giris yapmalari yerine birde siteden bir nick alip girsebilseler daha iyi olurdu böylece her önüne gelen radyoya girip dagitip gidemezdi diye düsünüyorum bunu yapma ihtimali varmi acaba

ayrica radyo menusunde girise tikladigimda sitenin icine gömemedim radyoyu onu nasil yaparim acaba baska sayfada aciliyor

simdiden tsk ler ederim

Epson Ali

Stajyer

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 16.06.2007, 18:51

selam kardeşim öncelikle almış olduğun hosting firması bedava olduğu icin kendi reklamını koyuyor bunu silmenin bir çaresi yok tek caresi reklamsız olan baska bir hosting bulmandır yada ücretli hosting almandır. ikici söyledigin ise sitene bir üyeli giriş paneli ekliyceksin yada bir forum kurucaksın radyonuda sadece üyeler görebilir şeklinde ayarla sitene girenlerin görmesi icin de üye olmayan radyoyu göremez seklinde bir not yaz üye girisi yapanlar direk radyoyu görücektir daha sonra kendi nickleri ile radyona katılabilirler ama sen bunu korunmak icin yapmayı düsünüyorsan bu bir çözüm degildir aksine dinleyicilerini bir süre sonra bıktıracaksındır cünki radyoya gelen bir cok insan ortakesim insanlar oldugu icin ya giriste sorun yasayacaklar yada üye olmaktan cekineceklerdir en güzeli sen ilk önce bir host firaması ile anlaş yada reklamsız host bul kendine daha sonra siteni düzenle ve radyonu kur iyi forumlar.

napolion45

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 16.06.2007, 18:59

bedava oldugu icin illaki reklam yolluyacaktir buna bir diyecemiz yok elbette ancak reklami carpi yerinden kapüatiyoruz ciktiginda bana gelen reklamda kapatma yeri yok daha önce bütür reklamlar gelmiyordu gelen reklamlari kapatabiliyorduk

ben size görselolarak görmeniz icin adresi verim bir bakin tam olarak nedemek istedigime

www.askfm.de.hm gerci adres vermek dogrumu bilmiyorum ama siz bakin cevap yazin ben adres linkini silerim hemen
saygilar tsk ler.

Epson Ali

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 16.06.2007, 20:06

kardeş baktım sitene evet reklamı kapatma bölümünü göremedim hostingini saglayan firmaya bir mail ta daha bence ayrıca sitende sorunlar var senin yapmıs oldugun kodlardan da kaynaklana bilir sayfa hata veriyor çünki ve cok geç açılıyor flash oldugunda gec acılıyor diycem ama sanmıyorum sayfanın gelmesi lazım

napolion45

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 16.06.2007, 20:55

siteye giris yaptigimda bende hata vermiyor ama yinede benim yapabileceklerim bukadar hic anlamadigim halde bu kadar yapabildim hocam bundan sonrasi bizi asar su reklami kaldirsak yeter sanirim en iyisi mail atayim bakalim ilgileneceklermi
ilginiz icin tsk ler ederim

• "***GAMZE" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 15.07.2007, 23:25

ben resimi goremiyorum:)

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 15.07.2007, 23:34

Alıntı

ben resimi goremiyorum:)