Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

stella

Profesyonel

• Konuyu başlatan "stella"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 5.03.2007, 19:27

Seytanla Pazarlik ...

Okudugum bir Kitab ve izledigim bir Filmden etkilenerek bu konuyu aciyorum. Biraz karisik ve sacma gelebilir, yinede ben sansimi deneyim belki iyi yorumlarsiniz ;)

Direk konuya daliyorum....dikkat

1.) Ruhunuzu hangi sartlar altinda Seytana satardiniz? Tabiki herseyin bir karsiligi var, öyle demi. Sen ruhunu Seytana satdigin anda, onun sana ne vermesini isterdin??? Yani nasil bir pazarliga girerdin.... :blink1:

2.) Satmadigin ne malum??? Nede olsa pazarliga oturdugun Iblis...senden alip karsiligini vermemis, tam tersi habire senden almis oldugu seyler vardir belki...

eveeet bu kadarcikti...

saygilar...
steLLa

Easymail

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 5.03.2007, 20:47

Konuya iliskin söyleyebilecegim aslinda, her ne olursa olsun seytana ruhuma satmam olurdu, lakin seytanin ruhumuzu satin almaya kalkacagini zannetmiyorum, ruhumuza kolaylikla girme imkani oldugu sürece.
Bu durumda belkide seytan ruhumuzu hic karsilik vermedende alabilir.
Ama eger hic baska imkanim yoksa eger, ozaman insanliga sadece bir kere iyilik yapmasi karsiligi ruhumu satin alabilir, hic yoktan iyidir derim bende.

stella

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 5.03.2007, 21:17

Bildigimiz gibi Iblisin ya ben burda Mephisto diye adlandirmak istiyorum, bildigimiz gibi Mephisto cok kurnaz ....senin en zayif aninda karsina cikacak, en caresiz oldugun bir vakit...seni bu cikmazdan kurtarmak icin senin ruhunu satin almak isteyecek...o anda insanlik icin birseyler dilerim demissin, örnegin ne dilerdin???

Easymail

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 5.03.2007, 21:33

Dünyada savaslarin olmadigi bir gün ruhumu alabilir derim

stella

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 5.03.2007, 21:40

savasisiz bir gün icin ruhun verebilirsin yani..peki sonrasi??? Savassiz bir gün sonra ya cok feci olaylar olursa, ya o günden sonra sen kendin savasin ortasinda olursan...??? Degermi???

Easymail

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 5.03.2007, 21:44

Ben ruhumu ebediyettenmi verecegim, yoksa sadece o bir gün icinmi?
Ama eger insanlar bir gün savastan, kinden, nefretten konusulmazsa ozaman deger bence. Fakat bunu seytanin bile yapabilecegini zannetmiyorum, insanlar belkide seytandan daha acimazis oluyor

stella

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 5.03.2007, 21:47

evet ebedi vereceksin...ona göre pazarligini yap derim ;)

Varsayalim seytanda öyle bir imkan var, almak istedigini alabilene kadar herseyi yapar ugrasir...yani elinde her imkan var.

Easymail

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 5.03.2007, 21:59

peki benim ruhuma karsilik kendi seytani ruhunu bana verirse bu pazarlik olabilir ;)
seytan bu pazarliga gelirmi, bence buna uymaz

stella

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 5.03.2007, 22:06

hic verirmi..... :D

böyle birseye ihtiyaci yok...sen ihtiyac sahibisin...senin belki o caresizliginde belki imaninda sinaniyordur ;)

hangi durumlar insanlari böyle bir ortakliga itebilir :roll:

Easymail

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 5.03.2007, 22:16

ablacigim, normalinde bak suan karsima ciksa herhalde hic birsey icin ruhumu vermeye degmez derim, fakat bende insanim, bende cahilim, benimde zayif noktalarim var (avatarim gibi :D )
Ama isin icine mesela ailem girse, sevdiklerim girse nasil davranirdim, duygularima kapilirmiydim bilemem. O yüzden ne desem yalan olur

stella

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 7.03.2007, 20:26

evet easy konuya yavas yavas yaklastin...iste tam senin zayif aninda, senin ruhunu sana kutsal olan senin bagli oldugun senin sevdigin insanlari kullanarak...seni yoldan cikartmayi basarabilir.

yorumun icin tskler ;)

melikenalan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

12

Wednesday, 15.08.2007, 20:34

karadenizli bir genc bir tüccar istanbula mal almaya gidiyormus annesi ona ceketinin icine bir cep dikmis oglum orası istanbul paranı sürekli yokla demis cocuk istanbula gelmis ve süreklide arada ic cebininn oldugu noktada gögsündeymis reflek olarak malını almıs pazarlını yapmıs parayı vercek keseyi bir acmis para gitmis yerine bos olmasın diye bir nal koymuslar cocukken kuran kursuna giderdim orda rizeli bir hocamız vardı derdiki hergün bize keseyiyoklayın seytan imaninizi alurda elinizde nal cehennemin kapusunda kalursunuz gizli sirk vardır arkadaslar herkes cehennemin kapısunda bir süprizle karsulasabilur keseyi iyiyoklamak lazım kalbimizede cok güzel paylasımdı tesekkürler hicte sacma degil üstelik