Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

TURKUCEM

Stajyer

• Konuyu başlatan "TURKUCEM"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 10.02.2009, 11:38

Ana Sifreyi degisme

Merhaba arkadaslar ben radyonun ana sifresini degistirmek istiyorum yardimci olursaniz sevinirim. Tskler..

Sevil26

Stajyer

• "Sevil26" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 10.02.2009, 11:42

Re: Sifre

Alıntı sahibi ""TURKUCEM""

Merhaba arkadaslar ben radyonun ana sifresini degistirmek istiyorum yardimci olursaniz sevinirim. Tskler..

flatcast'a suanki nickin ve sifrenle giris yap, solda isminin hemen altinda "Ändern Sie Ihre persönlichen Daten" tiklayarak, acilan pencerede nickin haric herseyi degistirebilirsin!!

SILADA_N

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 27.02.2010, 12:42

Alıntı

flatcast'a suanki nickin ve sifrenle giris yap, solda isminin hemen altinda "Ändern Sie Ihre persönlichen Daten" tiklayarak, acilan pencerede nickin haric herseyi degistirebilirsin!!

ilk defa degistirecek birisi icin bu yeterli olmuyo arkadasim daha ayrintili anlatirmisiniz ?

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 27.02.2010, 12:54

SILADA_N,

Burdan bak, admin sifresi dedigi ana sifre oluyo.

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=62909#62909

SILADA_N

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 28.02.2010, 14:12

yardiminiz icin cok tesekurler harun bey