Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

gurbetci42

Stajyer

• "gurbetci42" bir kadın
  • Konuyu başlatan "gurbetci42"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 28.05.2012, 00:51

index sorunu yardimci olursaniz sevinirim

slm oncelikle yardimci olan olursa sevinirim index yaptim photoshopla jpg olarakta png olarakta denedim ve web paye makerlede kodlamasini yaptim acinca sorunsuz olmus gozukuyor ama tr gg siteme kodlarini ekleyince resim ler cikmiyor ve x isareti olusuyor sebebini anlatirsaniz sevinirim simdiden tskler

• "мαѕυм" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 28.05.2012, 06:50

gurbetci42, hazirladiginiz indexin net uzerinde goruntulenebilmesi icin resimleri bir resim sitesine yuklemeniz gerekli
tr.gg sitesi hakkinda ayrintili bilgiyi ve index duzenlemeyi asagidaki konudan ogrenebilirsiniz
Tr.gg Sitesinde CSS Tasarim ve Uygulama [Video]

gurbetci42

Stajyer

• "gurbetci42" bir kadın
  • Konuyu başlatan "gurbetci42"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 28.05.2012, 20:34

tskederim cevap icin video yapanin eline saglik gercekten guzel bi anlatim oldu ve yapabildim:) tekrar tskederim

izmit41-fm

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 8.08.2012, 12:51

tr.gg. deki index resimlerin url si resimler acilmiyor

slm arkadaslar radyomdaki index deki resimler acılmıyor.. sanırım urlsi degismesi lazım veya o tarz calısan index koyabilirmisiniz bu konuda yardımcı olurmusunuz Saygılar......

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 8.08.2012, 14:12

izmit41-fm mesajinizi buraya aldim masum modumuzun mesajini bakarsaniz sorunu giderebilirsiniz.

titziyana

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 13.08.2012, 17:04

index

Slmlr..Sitemde radyo indexinde renk sorunu yaşiyorum.Önceden arka renk siyahti beyas oldu ve düzeltemedim..yardimci olunuz nolur...tsklr :Ç.hastayim:

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 13.08.2012, 17:22

aslm,

büyük ihtimalle resim url sinde sorun vardır...konunuzu buraya aldım...üstteki msj lara bir göz atınız lütfen...

titziyana

Stajyer

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 14.08.2012, 13:09

index

slm MELYE...üstteki msjlari okudum indexteki resimler duruyo sadece indexin genel rengi siyahti sayfa rengi ,radyo kurallari ve siir vardi onlar kayboldu sayfa beyasa döndü ama resimler duruyo adresi yazim bi bakiverin ltf.tsklr...Edit... :Ç.hastayim:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (14.08.2012, 13:53)

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 14.08.2012, 13:53

arka planda da bir resim var ve o görünmüyor sitenizde...arka plan resminin url si ölmüş olabilir..
farklı bir index seçip denermisiniz aynı sorun oluyormu...

provision

Stajyer

• "provision" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Sunday, 25.11.2012, 11:00

arkadaşlar ben indeximi düzenliyorum radyo ismimi dj ismimi felan yazıyorum sitemde gözükmüyor yerleri kayık gözüküyor dj girşin felan tıklanmıyor sitem bu girip bi bakarmsınız sorun varmı görünümde felan radyoesme

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "тE'D¡ρ" (25.11.2012, 11:56) düzenleme sebepleri: Link Kaldırıldı

11

Sunday, 25.11.2012, 11:14

Kodlari karıştirmıssınız kodlari silin yeniden ekleyin düzelir ozaman..

provision

Stajyer

• "provision" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Sunday, 25.11.2012, 11:25

bilmiyorumki kardeş bana index yapabilecek biri bulrabilirmiyim

13

Sunday, 25.11.2012, 11:32

Bu iindirdiğiniz indexi yeniden ekleyebilirsiniz düzelir ozaman..

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Sunday, 25.11.2012, 11:32

Slm Provizyon
Sanırım eklediğin indekste bazı şeyleri düzenlerken bir hata yapmışsın.
Eklediğin indks kodlarını sitenden sil.
Not defterinde açtığın HTML kodları üzerinde SİD no FM adını ve gerekli düzenlemeyi yap.
Bu şekilde kaydederek sitene düzenlenmiş İndeksini eklemeyi dene.
Sanırım sorunun çözülecek.Kodlar karışmış görünüyor çünki
Kolay gelsin.

YoRqUn

Profesyonel

• "YoRqUn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Sunday, 25.11.2012, 11:53

Provision

Malesef İndex Seçerken Yanlış Tercih Yapmışsınız
Blogspot Tarzı Siteler İçin http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=129 Buradan
[FTP] Tarzı Değilde [WEB] Tarzı İndex Seçmeniz Gerekiyor Sizin Kullanmış Olduğunuz İndex Malesef Ftp Tarzı Bir İndex

Eğerki Yok Ben Bu İndexi Kullanmak İstiyorum Derseniz Eğer Biraz Uğraşmanız Gerekicek Malesef Yinede Kullanmak İsterseniz Eğer
Tr.gg Sitesinde CSS Tasarim ve Uygulama [Video] Buradaki Anlatımı Dikkatlice Takip Ediniz Tarif Edildiği Gibi
Bütün Resimlerinize Yeni URL'ler Alıp Yeniden İndexi Düzenlemeniz Gerekiyor :S

Kolay Gelsin

provision

Stajyer

• "provision" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Sunday, 25.11.2012, 12:02

tamm arkadaşlar yeniden düzenledm yapaibldim heralde şimdi http://radyoesme41.blogspot.com/ sitem bu şimdi orda form yazısı yazıyorya onun linkini sildim onu o görüntüden nasıl çıkartıcam bide ben siteme ziyaretçi defterii sayıcı felan eklemek istiyorum onu nasıl ekleyebilriim yardımcı olurmusunuz

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

17

Sunday, 25.11.2012, 22:10

orda form yazısı yazıyorya onun linkini sildim onu o görüntüden nasıl çıkartıcam bide ben siteme ziyaretçi defterii sayıcı felan eklemek istiyorum onu nasıl ekleyebilriim yardımcı olurmusunuz

1. Form yazisini cikaramazsiniz cünkü "butonlar" ayri ayri resimler (img) olarak degil, background yani arkaplan resmi olarak tek resim halinde eklenmis. Dolayisiyla ya böyle idare edeceksiniz, yada index bölümündeki [WEB] tarzi indexlerden baska bir index sececeksiniz.

2. Ziyaretci defteri (veya istek hatti) gibi bilgileri forumumuzda Arama'yi kullanarak bulabilirsiniz. Misal yardimci olacak bir link: istek paneli

3. Ziyaretci sayaci icin bir yardim sayfasi: http://www.bloggerdestek.com/2007/08/onl…ri-gsteren.html

Kolay gelsin :thumbup: