Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "özlem-35-fm" bir kadın
  • Konuyu başlatan "özlem-35-fm"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 25.10.2013, 15:36

yardim index hakkında

slm arkadaslar biz radyomuzu tanitmak istiyoruz gecende yazmisdim bir arkadas geri yazmisdi indexin icine allaturkanin bannerini koy diye ama nasil koyulcagini dememis yardimci ola bilirseniz sevinirim...birde ikinci sorunumuz var tr gg sitesinde index hep kayiyor neden oluyor ve indexin oldugu bölümün cogu beyaz onu nasil degistire bilirim arka plan siyak isiltili gifli olmasi icin :çakçak:

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 25.10.2013, 16:34

a.selam,
konu ilan olarak eklenmişti bu bölüme aldım...(umarım bu başlığı görüyorsunuzdur.)
buradan banner ile ilgili bilgi edinebilirsiniz-->> [ Radyo Tanıtımı ] Sizde ilan vermek istiyorsaniz, bu basligi mutlaka OKUYUN !!

tr.gg sitesi ile ilgili anlatımda burada var...
TR.GG Sitesi Kurmak

beyaz olmasıda css kodları ile ilgilidir...oda verdiğim link içinde anlatılmış...bu msj da verilen kodları eklemeniz gerekiyor.
TR.GG Sitesi Kurmak

takıldığınız yerlerde yine yazarsanız bilgisi olan arkadaşlarımız mutlaka yardımcı olacaktır.