Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "cemilcik"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 25.12.2008, 15:03

Radyoya kimse giremiyor surekli sifre istiyor.

degerli kardeslerim acil bir sorum var.

Radyoya tiklayan kardeslere acilan sayafada isim ve sifre cikiyor acaba neden. portlara baktim acik.dj ler sifreyi biliyor aliyor radyoyu yayina giriyor ama ikici kisi giremiyor sifre istiyor yayin sifresi yani.acil yardim bekliyorum edit yasak hotmail.com

2

Thursday, 25.12.2008, 15:08

cemilcik,

radyo indeksinizi koyarken şifreli giriş yapmış olabilirsiniz ozaman şifre ister

eğer sorduğunuz soru buysa

msn adresinizi vermeyiniz radyo linkini verin bir bakalım çıkan şifre isteme bölümünun ne olduğuna

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 25.12.2008, 15:12

himmm
http://www.misak1.com/staticpages.php?sp_id=20080528145255919

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 25.12.2008, 15:18

yaklasik bir yildir kullaniyoruz dun aksam oldu .ben yayina girebiliyorum ama baskasi giremiyor yayini aktarmada sorun yok baska dj alabiliyor ozaman bende giremiyorum .radyo butonuna tiklayinca herkese ayni sayfa cikiyor.

5

Thursday, 25.12.2008, 15:21

cemilcik,

arkadaşım verdiğiniz link radyo adresiniz değilde ondan flatcast giriş ekranı çıkıyo dinleyicilerin karşısına

öncelikle şunu bilmeliyiz

radyonuz için herhangi bir bedava veya ücretli bir siteniz varmı

biraz bilgi verinki daha kolay sonuca ulaşabilelim

eğer radyo için bir siteniz yoksa sadece popup oalrak açtırmak istiyosanız o verdiğiniz şekil yanlış

sondaki sid nosu okadar uzun olmaz SİD nosu 6 rakamdan ibarettir

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 25.12.2008, 15:22

www.misak1.com
sitesi var orda anasayfada radyo linkine tiklarsaniz daha iyi anlarsiniz.

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 25.12.2008, 15:39

baktinizmi cevap gelmi kardesim millet surekli yaziyor lutfen acil yardiminizi bekliyorum.

8

Thursday, 25.12.2008, 15:41

cemilcik,

Alıntı sahibi ""MeRaL""

slm aysucan,

cok basit...
önce bir bos radyopopup.html belgesine yarat
bombos olan html belgesinin icine assagdaki kodu yapisdir.

dikkat sid numarasini degistirmelisin!!

[code:1]<html>
<head>
<title>radyo-p</title>
<meta name="description" content="Radyo ismi">
</head>
<body text="#ffffff" bgcolor="#000000" link="#FF0000" alink="#FF0000" vlink="#FF0000">
<IFRAME height="602" width="802" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=212169" scrolling="no" frameborder="0">
</IFRAME>
</body>
</html>[/code:1]

sonra bu belgeyi ftp programi ile anasayfanin oldugu alana yükle.
www.seninadresin.com/rodyopopup.html linkine tiklayinca radyon görünmeli.

simdi ana sayfana yerlestirecegin ufak bir kodla pencerenin popup olarak acilmasini sagliyacagiz

bu kodu anasayfana uygun bir yere yapisdir.

[code:1]<a target="popup" onClick="window.open ('', 'popup', 'width=825,height=630,scrollbars=no, toolbar=no,status=no, resizable=yes,menubar=no,location=no,directories=no,top=40,left=125')"href="radyopopup.html">Canli yayin</a>[/code:1]

simdi anasayfanda CANLI YAYIN linkine tiklayinca radyon popup penceresinde acilir.

dipnot: boyutlar 800x600 lük radyolar icin yapilmisdir

NOT: üstteki kodda SİD nosunu değiştirip sizin radyonuzun SİD nosunu yazın

ve anlatılanları uygulayın

forum tabanlı siteye radyo yüklemesini ancak o şekilde herhangi bir ftp programıyla yapabilirsiniz

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 25.12.2008, 15:46

sayin mederator anlamadim bu nedemek neden bu islemi yapiyorum sorun ne html nasil yapilacak msn adresini kaydedipte guzelce anlamama yardimci olursaniz sevinirim

10

Thursday, 25.12.2008, 15:52

cemilcik,

msn den yardım veremiyoruz malisef

şimdi bak arkadaşım

öncelikle sen bilgisayarında boş bir notepad dosyası aç sonra en üstteki verilen kodu o dosaynın içine yapıştır ve ordaki SİD nosunu sana gelen radyo (senin sid non) ile değiştir ve ismini radyo.html belgesi olarak masa üstüne kaydet

daha sonra senin sitene herhangi bir ftp programıyla bağlan bu oluşturduğun belgeyi forum ana sayfana ftp programıyla yükle

daha sonra ikinci verilen açıklamayı uygula

sitende şuanki ACTİVE-X yükle bölümü gibi bir link oluşcak ona tıkladıkları zaman senin radyo forumda poup olarak açılcaktır

dip not:

neden bu işlemi yapıyorum
çünkü forum tarzı sitelerde başka türlü radyo açtırma imkanınız yok

blog tarzı sitegibi elinizle html kodlarını koyamıyosunuzda onun için o işlemi yapmak zorundasınız

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 25.12.2008, 15:56

peki guzel bu neden oldu acaba

12

Thursday, 25.12.2008, 16:04

cemilcik,

simdi radyonuza girip baktım herhangi bir sorun yok sizin radyonuzu dinletmek istedğiniz kişye kendi forumunuzun link adresini verceksiniz ve forumunuza giren ordaki radyo bölümüne tıkladılarmı zaten radyonuz açılıyor

bu linki ''http://www.misak1.com/staticpages.php?sp_id=20080528145255919''
veriseniz dinleyicilere radyonuzu dinleyemezler flatcast ana sayfası çıkar otomatikman

yani sorun yok gayet güzel girilebiliyor radyonuza ama sitenizden gelip gircekler verdiğiniz linkten girilmez

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 25.12.2008, 16:10

tesekkur ederim peki az once biri girdi ve bu radyoyu kapatacgim dedi acaba bole bisey yapalibilirmi

14

Thursday, 25.12.2008, 16:14

cemilcik,

radyonuzun asıl şifresini bilmiyorsa o biraz zor işte sizi korkutmuş sadece

Not:
radyonuzun (flatcast)asıl şifresini dj ler dahil hiç kimseye vermeyiniz

dj lere ayrıca bir şifre oluşturup o şifre ile girmelerini isteyiniz sorun kalmıycaktır

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 25.12.2008, 16:24

iki sifre oluyormu nasil yaparizonu

16

Thursday, 25.12.2008, 16:27

cemilcik,

flatcasttan aldığın şifreyi ikitane yapma şansın yok sadece djler için

ayarlar bölümünde dj şifresi oluşturabilirsin asıl şifreni vermemek için

asıl şifrenizi bitek siz bilin

dj ler için oluşturcağınız şifreyi yayın alcak dj ye verin sizin radyonuzun SİD nosu ve oluşturduğunuz dj şifresiyle yayın alsınlar

DJ şifresi oluşturma forumda mevcut

arama bölümünden dj şifresi yazarsanız bi çok açıklama bulcaksınız

burda resimli olarak açıklama yapmıştım

:burda:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=127334&highlight=#127334