Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

yeşim

Profesyonel

• Konuyu başlatan "yeşim"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 16.09.2008, 04:18

Sanal Sevgili Tehlikesi!

Sanal alemin sanal Casanova’ları birbirinden süslü cümlelerle kadınların gönlünü çeliyor. Oysa bunu zevk haline getirmiş erkekleri hayatlarına alanları büyük tehlikeler de bekliyor olabilir.
Sanal aşk iyi midir?

Evet ve hayır… Ancak bugünkü yazıda sadece “Neden hayır?”kısmını anlatacağız ki, dikkatli olasınız.

İnternet aşkları, bugüne kadar gördüğümüz aşk ilişkilerinden farklı boyutlar taşıyabilir. Özellikle de gerçekçilik boyutlarının dışına taşabilir. Bu nedenle birtakım sorunlara neden olabilir.

Sanal aşk bulmak kolaydır

Herhangi bir anda online olabilir ve konuşmak için pek çok kişiyi bulabilirsiniz. Bu bir anlamda güzel bir şans ama diğer yanda, siz kendiniz için düşünmeseniz de, karşınızdaki insanın binlerce kişiyle karşılaşması ve içlerinden birden fazla aşk seçmesi kolay ve olasıdır.

Yani dikkkat! Sanal aşk kalbinizi kırabilir, sizi incitebilir.

Sanal aşk bilinmezdir

Karşınızdaki kişi size kendisini nasıl tanıtıyorsa, onu öyle zannetme olasılığınız yüksektir. Bir yandan sizin nelerden hoşlandığınızı tespit edip, diğer yandan bu kılığa girmesi kolaydır. Çünkü görmediğiniz fiziği, gözleri, elleri, yüzü, size söylediklerini doğrulayacak ya da yalanlayacak durumda değildir.

Bu nedenle ilişkiye girmeyi hiçbir zaman düşünemeyeceğiniz birisiyle konuşuyor olabilirsiniz. Ve hatta evli ama kendini bekar tanıtan bir erkekle konulup vakit kaybediyor da olabilirsiniz.

Yani dikkkat! Sanal aşkınız zannettiğiniz erkek bir patates çuvalı olabilir.

Sanal aşk hızlıdır

Sanal aşk çok hızlıdır. Çünkü birbirini görmeyen insanların incinme olasılığının zayıflığı, ilişkiyi hızlı kılar. Ancak bu hız, evinizin sıcak güvenliği içinde umduğunuzun dışına çıkabilir. Normal zamanda ancak bir şeyler içmek için buluşmayı konuşacağınız bir sürede, online ilişkide seks hayatınızın detaylarını konuşuyorken bulabilirsiniz kendinizi.

Zaten belki de amacı sadece bu olanlar için online ortam daha elverişli.

Yani dikkkat! Roket hızıyla başladığınız ilişki, roket hızıyla olup bitebilir ve geriye sizin kırık kalbiniz kalabilir…

kaynak: mahmure

yeşim

Profesyonel

• Konuyu başlatan "yeşim"

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 16.09.2008, 04:48

yaa benmi cok aptalım, insanlarmı bu kadar aciz,sevgi ihtiyacımı bu kadar zaruri boyutlarda,yada kişilik problemleri olan insanlar git gide artıyormu,güncel yasamın sorunlarından gercek bir ilişki yada aşkın agırlını taşıyaman aciz insanların, mutlugu buldugu aldatmacalar.
ben sanalda tanıdıgım pek cok kişiyi realdede tanıdım,üstelik aşama aşama, bir insan yazarken çok farklı,sonra konusmasını duydunuzda kelimerin düzenli kulanımının dışında bi sive giriyor, cam çok farklı her gün cam actınız insanı realde gördünüzdede gercekten çok ama çok farklı,aşkmı bukadar ucuzladı.
yoksa aclık sınırı zorlanmış insanların midesizce her gördüne saldırmaları gibi.normalde sevmicen bi yiyecegin bal olması gibi,sevgiye bu kadarmı ac insanlar.
yada tüm degerleri indirgemişler,her diyalogun adını aşk koyabiliyorlar,birinden önce etkilenirsiniz sonra hoslanırsınız,aşk dönmesi için paylaşım, onu tanıcak kadar paylaşım olmalı.
iyisini kötüsünü yaşamadan onu yaşamış olmaz insan.
şefkatini, öfkesini ,hırsını, inadını, ilgisini, ilgisizlini, karekteris özeliklerinin sizin beklentilerinizle paralellini, yasamadan tüm bunları yasayıpta hala kopamıyorsan adı aşk olurdu,yada cıkarların karsılasıp onu zorlamalı o hala vaz gecmemişte taşıyorsa adı aşk olurdu.
aşkta sevgide emek demek ve paylaşım,neyi ne kadar onun için göze alabiliyorsunuz,
bence insanlar macerayla ask karıştırıyor,ego tatmini ihtiyac duyulan zevklerin giderilmesi.kii oda ayrıca tartısılır,sanalda yasadını idda edenleride anlıyamıyorum, dugrulugundan emin olamıcagın tutku dolu kelimeler, herkese sarfedilebilecek kadar ruhsuz.
aşk hakaret ediyor insanlar,yada ben aşk bilmiyorum,yada benim beklentilerim çok fazla,ama bana yetmezdi sanal aşk.
:)) zaten oyüzdende hic olmadı, coook uzun zamandır internetle haşır neşiriz.
çok sükür seytan duymasın, tahtaya vuruyorum çocuklarımdada yok.
bir klavyenin ucunda okuduklarına takılıp kalmış melankoli, ortada dolaşan bi kızım olsaydı,onun canına okurdum herhalde ozaman her okudumuz kitapta aşık olunucak bi karekter cizer yazar, inanın o zaman okudumuz kitaplarada aşıkolmalıydık.
oglum bunu yaşasa onu bi geleleve götürürdüm :)) kızım bunu yaşasa evlendirirdim.facebook bilirsiniz orda bi gurup var cok hosuma gitmişti gördümde

SEX İSTİYORUZ FLÖRT DEGİL.İKİYÜZLÜKLE VAKİT KAYBETMİYELİM.
evet gurup adı buydu,kuzenim kaydolmuş :P keske herkes kendine bukadar dürüst olabilse.arkadaslar sanal aşk diye bir sey yok.
sanal vesilesiyle tanısma bak o olabilir.bu bile yetmez aşka millet catır catır nasıl aşık oluyo bir türlü anlıyamıyorum.

cantanem.gonul

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 16.09.2008, 08:10

yeşim, evet suanda malesef sanal alemde ask son moda:D tabiki arada istisna kalıcı asklar varr güzel boyutlara gelen asklar var sonu evlılıkle biten asklar var ama dedıgın gıbı sanalda akıl almaz olaylar mevcut güzel düsüncelı paylaşımın için tsk güzel emegine saglık;)

GuL PeMBe

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 16.09.2008, 08:47

ben bu konuda iki taraffida degerlendirmek isderim .. bir yandan yesime katiliyorum hemde sonsuz bir sekilde malesef sanalda insanalar cok basitlesiyor ve tek bir maksatla katilyior ama bu sadece erkekeler icin gecelri degil yeterince bayanlarda var kadinlik gururunu unutupda tek bir amacla internette giren ... bence her insan real hayatidna nasilsa sanaldada öyle olmali ama malaesef böyle bir insan zor bulunur ... (varsa tabiki var oldunu sanmiyorum ) ... ama bu yandanda bakalim duruma bazi insanalar real haytaalrinda isdediyi kimi konusamyior ver her isdediyini yasiyamiyor, cekingen utangac veya nasil dessem hayatini basaramayan insanlar var onalar icin bu sanal dünya güzel kendilerini tanitmak icin imkan, burda utanmalarina gerek olmyuor idedikleri gibi ola bilyiorlar ... isdedikleri gibi kendilerini tanitip yasiya bilyiorlar ... yada gercek hayatinda ulasamadiklarina utandiklarina bruda gerceklesdiriyorlar (cinsel iliski anlaminda degil)dostluklar ediniyorlar asklar yasiyorlar .. ama malesef cogu insanlar hemen aski, cinsell iliskiyle kiyaslyior.. Benim sahsi düsüncem sanalda kimseye güvenilmeli ama iki yanida degerlendirmek lazim ... artik her türlü isi ineternnette döküyorlar ve nasilda olsa art niyetli insan cok bu dünyada... simdi bazileri der bu insana gercek hayatdada ola bilir ... ama malesef aslinda cok üzücü bir konu sanal dünyada daha cok oluyor .. insanlar ümitleniyor tüm hayallerini gelecegini o insan üzerine kuriyor ve sonu bos oluyor ... onun icin gercek hayatdada bu gecerli hep dikkatli olmali ve bir insani ice tanimadan asla kendin hakkinda bilgi vermemeli .... ve nerde olursan ol sen sen kal baskasi olmaya calisma ...
Cok yazdim herhalde ... :)))

cok güzel paylasim icin tskler yesim....

kocyazifm

Profesyonel

• "kocyazifm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 16.09.2008, 09:27

Arkadaslar fıkırlerınıze katılıyorum bende soyle cevaplamak ısterım.Ya Gorundugun Gibi OL,Ya Oldugun Gibi Gorun.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 18.09.2008, 14:47

Ben sürekli asik oluyorum hicte zararini görmedim :tiktik:

Üstelik cinsiyet ayrimi yapmiyorum, boy pos önemli degil, evlensin benimle diye beklentimde yok, gönül eglendirsede olur, kandirmasyonlara acigim, 1 hafta sonra ayrilmak istediginde sorun cikarmam, yalanlara inanirim, sanal kahve pisirip hergün mailine gönderirim, saatinde yemegimi yapar kendi kendime yerim :27672:

GuL PeMBe

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 18.09.2008, 14:51

Alıntı sahibi ""i-rem""

Ben sürekli asik oluyorum hicte zararini görmedim :tiktik:

Üstelik cinsiyet ayrimi yapmiyorum, boy pos önemli degil, evlensin benimle diye beklentimde yok, gönül eglendirsede olur, kandirmasyonlara acigim, 1 hafta sonra ayrilmak istediginde sorun cikarmam, yalanlara inanirim, sanal kahve pisirip hergün mailine gönderirim, saatinde yemegimi yapar kendi kendime yerim :27672:

i-rem, ay süpersiniz irem :)))... gülmekden karnim agridi .. cok güzel yorum yapdiniz :))).... yorumunuz icin cok stkelr en güzel yorumu siz yapdiniz :)))....

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 18.09.2008, 14:53

GuL PeMBe, mail yoluyla camasirini göndersin, photoshopla bembeyaz yapar geri gönderirim hatta, onu yazmayi unuttum :s045: :sevin:

kocyazifm

Profesyonel

• "kocyazifm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 18.09.2008, 14:54

ya süpersiniz aksam aksam guldurmeyın fazla etkı yapıyor etkıye tepkı oluyor.karın agrısı yapıyor sonra acıkıyor ınsan .

GuL PeMBe

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 18.09.2008, 14:55

hahahahahaha ay nefes alamyiorum beni öldürcen... :))) mezar tasima yazdiririm katilim i-rem, diye :)))))... karnimmm agriyor ...

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 18.09.2008, 14:56

ölmeden önce haber verinde mezar tasinin dizaynini ben yapim :tiktik: Töbeee, Allah korusun, uzun ömürler versin insaAllah!

en iyisim sanal sevgilileri öldürmek, sanal hapis yatariz :D

GuL PeMBe

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 18.09.2008, 14:58

sen böyle devam edersen sen aksama tasi yapdir :)))))... öldürme fikrine katilyiorum sana yardimci olurum ne zaman isdersen haber ver yeter :)))

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 18.09.2008, 15:02

Aslinda dogru dürüst bir yorum yazsam diye düsünüyordum, iyiki caymisim.. bide benim yüzümden acikanlara yemek yapmak zorunda kalicaktim :tiktik:

Hayatini kurtardim GuL PeMBe, bide fikirlerimi yazsam sana nolurdu bilemem :D dua et karninin agrimasiyla kaldin, ac karnina bu kadar yazabildim, tok karnina bi daha yazim :D

GuL PeMBe

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 18.09.2008, 15:04

:))))... tabi tabi ben aclikdan ölücem bruda saten bide karnima gülmekden ayri sanci giriyor ... :)))) gercekden süper yorum ama bunu kopyalayip saklciam .... tam uymus konuya :)))... aksama devamini beklerim ifdardan sorna :)))

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 18.09.2008, 15:14

iftardan sonra 3 no'lu sanal askimla randevum var GuL PeMBe, beni bosuna bekleme :27672:

*herkesin online saati farkli oldugu icin bir kac tane sanal sevgili edinmekte fayda var diye düsünmüstümde.. :tiktik:

kocyazifm

Profesyonel

• "kocyazifm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Thursday, 18.09.2008, 15:21

i-rem abla demdi deme bak ve yorumcu arkadaslar az kaldi gulme krizinden tahtalı koyu boylamaya.:))sebebını sız olursunuz bak zaten ıyıce acıktırdınız sız::))

kocyazifm

Profesyonel

• "kocyazifm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Thursday, 18.09.2008, 15:27

Alıntı

ölmeden önce haber verinde mezar tasinin dizaynini ben yapim Töbeee, Allah korusun, uzun ömürler versin insaAllah!

en iyisim sanal sevgilileri öldürmek, sanal hapis yatariz

i-rem,abla demıstım demı ben :D

GuL PeMBe

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

18

Thursday, 18.09.2008, 15:28

Yaaaaaaaaaa Siz beni ödlürmek isdiyorsunuz ben anladim :)))kurtulalim su gul pembeden diye... ya yapmayin arkadaslar bana nasil kiyarsiniz :))) nerden takipe aldim bu konuyu karnimmm agriyor ... simdi nefes alamiyacam nefes darlyiindan ölücem... süpersiniz arkadaslar ...
ben diyim artik kimin sanal sevgilisi varsa o düsünsün ben hayata kalamkla zorlanyiorum su an :)))))))....

kocyazifm

Profesyonel

• "kocyazifm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

19

Thursday, 18.09.2008, 15:30

YoRuMSuZ ÖLMuSTuR[GüLMeKDeN].:)))

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Thursday, 18.09.2008, 15:34

Tamam tamam, ölmeyin siz simdi sizin ruhlariniza Fatih'ayi cd yapip kim koycak mezar basina... üstelik cokta ciddi bir konu.. yesim gelir cisss yapar bize görürsünüz :tiktik:

Acaba sanalda ölenlerin sanaldaki nickleri sanal sevgililerinemi kaliyor miras olarak yoksa nasil olucak .. Hmmm