Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

canim

Acemi

• Konuyu başlatan "canim"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 17.03.2010, 17:11

İndexi düzenleyemiyorum (Sunucuya aktaramıyorum)

slm benim bi sorunum var acaba bana yardim eder misiniz billmiyorumm

benim bi süre önce radyo sayfasi acdim daha dogrusu arkadasim acdi desgin vs seyleri kendisi yapdi bende sadece de.vu adresin sifresi nicki ve flatcast sifre nickleri bende. o sayfayi yapan kisi su an askerde
ve bende o sayfanin adresini degisirdim ve flatcast adresi degisirdim ama yayin olmuyor cünk html kodu veremiyorum ya bi sorunlar var acaba bana bu konuda yardim ede bilir misin veya bu konudan anlayan biri var mi
yardi ederseniz coook sevinirim.

2

Wednesday, 17.03.2010, 18:05

canim, Eğer ki .de.vu adresli sitenin şifresiyle giriş yapabiliyorsan yapacağın işlem şu:

Hazır bir index e sid numaranı vs ekleyip sunucuya göndermek. Daha sonra ise www.flatcast.com dan bu radyo linkini yayınlamak. ;)

canim

Acemi

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 17.03.2010, 18:24

bi deneyimm ins becere bilirimm :-) cook sagol wanted

canim

Acemi

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 26.03.2010, 20:40

off ya arkadaslar olmuyor denedimmm :( bana bu konuda yardim ederseniz cook sevinirim ) kafayi yiecagm yaw

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 26.03.2010, 21:01

canim, eski site ayarlarina giremiyorsan yeni bir site acmalisin, icerisine forumda bulunan hazir indexlerden birini ekleyip bikac duzenleme yaptikdan sonra o site adresini flatcast uzerinde radyo ayarlarina ekleyebilirsin..

canim

Acemi

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 27.03.2010, 00:49

offf baya zor isim simdi benim peki bana bi kac adres önere bilir misiniz hangi index nerde nasil yapacaagma dahill ben bu islerde yeniyimmm

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 27.03.2010, 10:02

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=129

bu bolumde cok sayida index cesiti var, begendigin birisini alip kullanabilirsin..

adem1961

Stajyer

• "adem1961" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 5.04.2010, 21:12

selamün aleyküm kardesimlerim yardiminiza ihtiyacim var benim radioya ana sayfa kurabilirmisin rica msn adresim saygilar
saygilar

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 6.04.2010, 00:21

adem1961, su an ne kullaniyorsun nasil birsey istiyorsun radyo adresin nedir..