Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

azad

Acemi

• Konuyu başlatan "azad"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 4.09.2008, 09:17

----LÜTFEN YARDIM----(FLASH HAKKINDA )

SLM İYİ GÜNLER BENİM BİR TANE FLASH SİTEM VAR
BUTONLARIN İSMİNİ DEGİSTİRECM DÜZENLEMEDE BUTONLARI GÖRMÜYORUM LÜTFEN YARDIM :shock: :shock:

bulutbulut

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 4.09.2008, 22:40

flash siteniz var derken flash template sanırsam ve kod olarak düzenlemeye çalışıyorsunuz galiba flash düzenleme programı ile yada o flahın yapıldıgı program ile düzenleme yapabilirsin ancak.

azad

Acemi

• Konuyu başlatan "azad"

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 11.09.2008, 08:26

tskler .ben flash 8 pro var onla düzenledim her yerini ama tek buton ları kaldı bir yapamadım gitdi bir tam acıklarsanız sevinirim

bulutbulut

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 11.09.2008, 15:30

bi bilgim yok k.bakma bilen birisi cıkar inş

azad

Acemi

• Konuyu başlatan "azad"

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 13.09.2008, 09:07

ins inanın cok ihtiyacım var 2 haftadır biri yardım etsin diye bekliyorum ins biri cıkar

6

Saturday, 13.09.2008, 09:50

Alıntı sahibi ""azad""

ins inanın cok ihtiyacım var 2 haftadır biri yardım etsin diye bekliyorum ins biri cıkar

Azad üzülerek söylemem gerekiyor ki biraz zor bulursun yardım edecek.

Çünkü Flash menüyle uğraşan çok az kişi var hem flatcast te hem de diğer wbe yardım sitelerinde.

Flash menüyü tavsiye de etmem. Cpu su küçük olan bilgisayarlarda zor çalışıp efektler istediğin kalitede olmayabilir.

Ayrıca boyutu büyük olacağı için trafik fazla yer. (bandwidth sorunu çıkarabilir sana)

Özellikle kotalı internet kullanıcıları bunun farkındaysa o siteleri ender ziyaret eder. vs vs.

Bir düşün derim ;)

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 13.09.2008, 11:52

Re: ----LÜTFEN YARDIM----(FLASH HAKKINDA )

Alıntı sahibi ""azad""

SLM İYİ GÜNLER BENİM BİR TANE FLASH SİTEM VAR
BUTONLARIN İSMİNİ DEGİSTİRECM DÜZENLEMEDE BUTONLARI GÖRMÜYORUM LÜTFEN YARDIM :shock: :shock:

böyle bir basliga cevap bile yazasim gelmiyor,

index ve flah belgeleri senin önünde, ne yapmak istedigin ise, düsüncende.
sen görmiyorsan biz nasil görelim ve yardimci olalim?

sana birileri yardim edebilmesi icin en azindan linki vermelisin.
fakat flash sitelerde linkde pek yarali olmuyor, assagda saydigim belgeleri paketleyip yollaman gerekli.

[list]gereken.htm (html)(php) (vs.)
gereken.css
gerekli.swf[/list]

eger kendin hazirlamadiysan bu flash sayfasini, ve icerigi cok büyükse, hazirlayan kisinin sitesinde yardim arardim. (copyright)

bazi flash butonlar bir özel progrmla hazirlaniyor, her buton icin özel belge yaratiliyor.. o program olmadan bu butonlarin birak üzerindeki yaziyi, acacagi linki bile degisdirmesi cok zor oluyor.

bulutbulut

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 13.09.2008, 12:16

bn bu konuya cvp yzmıstım şimdi kaybolmus her neyse tekrar yazayım

sen flash dosyasını görsellik bakımından yapmak istiyosun galiba ama şunuda mhesaba kat bazı pclerde flash dosyasını açmak için gerekli olan programlar bile yok ? bn rastladım bi kaç tane ondan soyluyorum onun gibi daha çok var sayalım sitene girdigi zaman bomboş bi sayfadan ibaret olur+ googleyi bi kere unut site adı hariç hiç bir index almaz flash dosyasının içine girecek hali yok (: + flash kullanmayıpda js,css,xhtml,photo shop programlarından faydalanıp flashdan kat kat üstün bir site elde edebilirsin ama illede flash dersen a4desk_FULL die arat bu program ile template hazırlayabilirisn içinde hazır düzenlenmek için templateler mevcut. karar senin yinede ;)

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 16.04.2009, 12:48

selam kolay gelsın flashtan anlayan arkadaslar umarım bana yardımcı olursunuz...
http://www.redkid.net/hostimage/images/tl8826s1o0e8q6e7sg6s.jpg bu resmın aynısını flash olarak yaparmısınız sadece resımdekı isimlerin yerıne volkan&kader yazarsanız sevınırım TESEKKURLER...

flash tasarımın bulundugu lınk : http://dc.frmwanted.com/

saika

Stajyer

• "saika" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 16.04.2009, 12:57

burasinin flash sitesi oldugunu bilmiyordum
ve istek flash alindigini hic bilmiyordum!

belki bir yapan cikar, bol sanslar @ volkanyarim1,

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 16.04.2009, 12:59

benımde tek temennım bu inş bi yardımcı çıkar ama bazı duyumlarıma göre yapan cıkarmıs (:

Prenses

Orta Düzey

• "Prenses" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 16.04.2009, 15:46

volkanyarim1

Buradan flashı izleyebilirsiniz

Buradan İndexi görebilirsiniz

Buradan index dosyalarını bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz

index halinde kullanmak istiyorsanız rar içinden çıkan klasördeki dosyaları hostinginizin ana dizinine gönderin indexiniz çalışacaktır

umarım yardımcı olabilmişimdir

Azad arkadaşım sizde değiştirmek istediğiniz dosyaları zipleyip gönderin butonları değiştirmek istediğiniz isimleride yazarsanız iyi olur düzenlenecek gibiyse ben düzenler gönderirim

Zübeyde

Stajyer

• "Zübeyde" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 16.04.2009, 15:48

heyt prenses ablama bak, yapmis bile...
basin simdi belada, yarin herkez tek tek dökülür buraya :D

14

Thursday, 16.04.2009, 15:50

ben yokum burda haberiniz olsun :D

Prenses

Orta Düzey

• "Prenses" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 16.04.2009, 15:51

Zübeyde, amacımız insanları flash yada site hazırlamak değil amaç yardıma ihtiyacı olana yardımcı olmak bende bunu yaptım flash istek bölümü olmadığı çok açık ortada

• Özel mesaj gönder

16

Thursday, 16.04.2009, 17:30

işte buu beee cok tesekkur ederım arkadasım emegıne saglık çoookk tesekkurler (: