Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1CILGIN

Stajyer

• "1CILGIN" bir erkek
  • Konuyu başlatan "1CILGIN"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 21.11.2009, 23:46

mp3.mediya player

sitede bir cok yazi gordum ama benim aradigimi bulamadim yanlis yerde acmamisimdir ins arkadaslar bir sitede muzik sayfasi yani yeni eski parcalar eklemek isteyenlerin uzerine tikladiginda o parcanin calmasi video olarak degil sadece ses olarak tskler

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 21.11.2009, 23:59

1CILGIN,
Ne istedigini tam olarak anlamadim, paylasimlari burdami sunmak istiyorsun yoksa kendi sitene player olarak müzikmi eklemek istiyorsun?

Eger kendi sitene player eklemek istiyorsan su siteden yapabilirsin.

http://player.myspace-player.com/ :gerigit:

1CILGIN

Stajyer

• "1CILGIN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 22.11.2009, 00:17

harun ilgine cok tsk ederim benim istedigim ornek bu sitede muzik bolumu var ama youtube den video ben kendi sitemde sadece medya player goruntu olmadan istemistim giren ler muzuk dinlesin diye degil yani play list gibi bisi olmucak tek parcaayri ayri hangi sanatcidan bisi eklemissem sadece tiklanan dinlenecek yardimci olursan sevinirim simdiden tsklerr

4

Sunday, 22.11.2009, 02:19

1CILGIN,

imeem.com dan yapabilirsin üye olman gerekir

bu şekilde bir menu oluşturabilir ve istediğni zaman güncelleme yapabilirsin

ister tıklayıp müziklerin çalınmasını kişinin zevkine bırakabilir veya otomatik dinletme seçeneğini işaretleyerek otomatik şarkı yürütme yaptırabilirsin

bitirdikden sonra oluşturduğun <embed ile başlayan html kodunu sitene koyarsan alt resimdekigibi bir liste oluşmuş olur

örnek bir liste görünümü

veya alt resimde sarı işaretlediğim bölümdeki embed kodunu tek olarak laır ve sitene koyarsan

ozamanda ayrı ayrı alt alta bir tıklama ve dinleme imeem oluşmuş olur

sitendeki görünüm bu şekilde olur

1CILGIN

Stajyer

• "1CILGIN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 22.11.2009, 04:05

harikasiniz cok cok saolun hemen bi deneyeyim ilginize tesekkurler

s3w1h

Acemi

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 25.12.2009, 23:36

radyomu media playere eklemek istiyorum radyomu dinleyiceler siteme girdiğinde media playerden dinlesinler istiyorum yardımcı olurmusunuz

Aylin

Stajyer

• "Aylin" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 26.12.2009, 09:38

Alıntı sahibi ""s3w1h""

radyomu media playere eklemek istiyorum radyomu dinleyiceler siteme girdiğinde media playerden dinlesinler istiyorum yardımcı olurmusunuz

Flatcast yayinlarini sadece flatcast viewer ile dinlenir.
shoutcast ile yaptigin yayini media veya winamp ile dinletebilirsin

8

Sunday, 6.03.2011, 13:54

harika bir konu emeğinize sağlık :1alkis: