Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "dj__canberk"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 31.01.2008, 22:59

Anons ve Sesde Gecikme

Oncelikle merhaba flatcast dostlari sizlere bnm 2 sorum olucak cevap veren arkadaslara simdiden tesekkürler;
1.sorum:Radyoda anons yaparken arkadanda fon muzigi calmak istedigimde bnm kendi sesim cizirti yapiyo anlasilmiyo bunun sebebi nedir?
2.sorum:Ben bi parcayi yayina koyuyorum sarkinin ben bittigi gorunuyo ses kesiliyo ama dinleyicler de caliyo yani 15-20 saniye gibi bi gecikme oluyo buda yayinda aksamaya sebep oluyo birde bunun sebebini merak ediyorum???

• "(((karakan)))" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 31.01.2008, 23:03

dj__canberk, birincisinde ses sorununda muzigin sesini ayndaki cubugu en assagiya cekmen lazım ikinciside saniyenin isledigi yani sarkinin suresini gosteren yerin hemen altindaki kaydirma cubunu en aza yakın cemen lazım ikinci sorunun cevabi webden yayin yaptigin icin 15.20 snye gecikmeli gitmektedir sesin vede caldigin parcalar bu herkesde boyledir bu sorun sorun degildir

• Konuyu başlatan "dj__canberk"

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 31.01.2008, 23:11

ok kardes cok tesekkür ederimm