Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Friday, 13.08.2010, 13:15

Yürekten Akanlara Ses Ver "rabbim"

RABBİM; Bana katından tertemiz bir nesil hediye et. Kuşkusuz Sen duaları hakkıyla işitensin

RABBİM; Beni bana ve ana-babama verdiğin nimetine şükretmeyi, Senin razı olacağın Salih amel işlemeye sevk eyle. Soyumdan da bana salıh (evlatlar) nasip et. Ben hakikaten Sana tevbe ettim. Ben gerçekten Müslümanlardanım.

RABBİM; Bilgim olmayan şeyi senden istemekten sana sığınırım. Beni bağışlamazsan, beni esirgemezsen hüsrana uğrayanlardan olurum.

RABBİM; Beni ana-babamı, mü'min olarak evime girenleri, iman etmiş erkekleri ve iman etmiş kadınları bağışla.

RABBİM; İlmimi arttır.

RABBİM; Şeytanların kışkırtmasından Sana sığınırım. Rabbim onların benim yanımda bulunmalarından da Sana sığınırım.

RABBİM; Ben gerçekten nefsime zulmettim. Artık beni bağışla.

RABBİM; Beni namaza devam eden kıl. Soyumdan gelenleride, Rabbim duamı kabul buyur.

RABBİM; Bana bir hüküm ihsan eyle, beni Salih olanlara kat, sonrakiler arasında bana ait bir "doğruluk dili" ver. Beni Naim Cennetinin mirascılarından kıl.

RABBİM; Beni tek başıma bırakma, Sen varislerin en hayırlısısın.

RABBİM; Göğsümü genişlet, işimi bana kolay kıl, dilimden düğümü çöz ki sözümü iyice anlasınlar.

RABBİM; Tembellikten ve ihtiyarlığın dertlerinden Sana sığınırım.

RABBİM; Cehennemdeki ve kabirdeki azaptan Sana sığınırım.

RABBİM; Bugün ve daha sonraki günlerin hayrını Sen'den ister, bugün ve daha sonraki günlerin şerrinden Sana sığınırım.

AMİİNNN...

2

Friday, 13.08.2010, 14:27

aminnnn elelrine yüreğine sağlık paylasımm ıcın tesekkurler !!

3

Monday, 16.08.2010, 16:50

Aminnn...
Allah razı olsun..

4

Monday, 16.08.2010, 23:38

mutteşem yüreğine sağlıkkkkkkkkkkkkkk

ALI25

Stajyer

• "ALI25" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 30.09.2010, 01:41

Eline saglik harika bir paylasim yapmissin Deren allah razi olsun.