Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Konuyu başlatan "*-*Trinity*-*"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 8.03.2007, 10:41

Vista 6

Açıklam :

Eğer Windows kullanıyor ve Vista’ya terfi etmek isteyip de imkanınız bulunmuyorsa bu program sayesinde sadece birkaç dakika içerisinde Vista işletim sisteminin Başlat menüsünü bilgisayarınıza yükleyebiliyorsunuz.

Ufak boyutu ve basit arayüzü ile kullanıcı dostu olan bu program isminden de anlaşılacağı üzere Vista’nın Windows’tan farklı olan bileşenlerinden birini yani Başlat menüsünü tamamen değiştiriyor.

Diğer Özellikler :

# Klavyenizden kısayol tuşları atayarak programı daha işlevsel hale getirebiliyorsunuz.
# Menülerinizin boyutunu büyültüp, küçültme olanağınız bulunuyor.
# Menünüzün en altına dilerseniz var olan sekmelerinizi yeniden düzenleyip; dilerseniz de yeniden sekme yaratıp kendinize ait kısayollar oluşturabilirsiniz.
# Menünüzün üst tarafında bulunan güç butonları sayesinde kullanıcı değiştirme, uyku modu, bilgisayarı kapatma veya yeniden başlatma gibi komutlarınızı daha kolay verebilirsiniz.
# Sisteminize yeni kurduğunuz programlar işaretli halde menünüzde yer alır ve görünme kolaylığı sağlar.
# Menü üzerinden bilgisayarınızda ve internette herhangi bir şey aratabilme olanağınız bulunuyor.

Rar Pass :www.warez-tr.net

DOWNLOAD

Easymail

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 8.03.2007, 15:18

süpersin dicle, ama benim vista halen gelmedi yahoo :(
deneyemiyorum bile

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 8.03.2007, 15:34

harika
buradan indiremeyen arkdaslar icin www.inndir.com dan da indirebilirler yapmaniz gereken sadece arama bölümüne sadece windows vista yazmaniz olacak vede araya tiklamak
bu kadar basit
ayriyeten paylasim icin tsk ler trinty
NOT: ARKDSALAR VISTA YI SADECE 1024 BM OLAN ARKDSALAR INDIRSIN AKSI HALDE PC COK YAVASLIYOR GORUNUM GUZELDE OLSA BEN TERCI ETMIYORUM DAHA COK GENISLEMESI LAZIM BENCE