Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Monday, 21.05.2012, 22:14

Flatcast Fcp Tema/Vurgun/Dsg Asi Firtina

3 Fcp tek fcp de ,iyi yayınlarda kullanmanız dileğimle ,saygılarımla...
Æsi Firtina belirtilen dosyaları ekledi:
  • Vurgun Asi.fcp (1.54 kB - 225 defa indirildi - en son: 4.06.2024, 18:55)

• "gizem06" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 22.05.2012, 00:24

emeginize saglık asi fırtına güzel çalışma ve renk secimide hos paylasan yureginize tskler

bycagaTay

Orta Düzey

• "bycagaTay" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 22.05.2012, 09:15

Æsi Firtina emegine ve yüregine saglık harika bir tasarım olmuş kutlarım ....

hâzanca.

Orta Düzey

• "hâzanca." bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 22.05.2012, 09:20

Emeğinize sağlık firtina çok güzel olmuş..

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 22.05.2012, 09:35

Ellerine sağlık Asifırtına güzel olmuş ancak ben artık senin kendi tarzını oluşturmanı bekliyorum.Tamamen kendine ait hocanın izleri olmayan temaları bekliyorum ;) Emeğini paylaşan yüreğine teşekkürlerimle ^^

6

Tuesday, 22.05.2012, 09:47

Ablama Katılıyorum..
Emeğine Sağlık Asi...

s.o.n.b.u.s.e

Profesyonel

• "s.o.n.b.u.s.e" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 22.05.2012, 09:47

Flatcast Fcp Tema/Vurgun/Dsg Asi Firtina

Ellerinize sağlık paylaşım için teşekkürler

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 22.05.2012, 11:18

Ben yukardaki bir yoruma katilmiyorum,
sebebine gelince,
hocasinin calismalari farkli ve güzel...insan sevdigi kişiden etkilenirmiş...bundan daha güzel ne olabilirki
bu calismada ayri bir farklikta ve baska bir güzellikte...
Kisaca kendi imzani hakkıyla tasyiorsun sevgili Asi firtina
Harika bir tasarim kutlarim seni... :thumbup: :1alkis:

9

Tuesday, 22.05.2012, 12:39

Paylasim icin tskler, herkez birinden etkilenebilir ama zamanla kendi tarzi ortaya cikar, bence hos bir calisma olmus basarilar dilerim

10

Tuesday, 22.05.2012, 15:13

paylaşim için teskler elinize saglik

*SUN62*

Bilge

• "*SUN62*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Tuesday, 22.05.2012, 16:12

asifırtınam elletine saglık çok güzel çalışma olmuş :thumbup:
paylaşım adına çok teşekkür ederim

12

Tuesday, 22.05.2012, 19:54

emeginize saglık asi fırtına güzel çalışma ve renk secimide hos paylasan yureginize tskler

Æsi Firtina emegine ve yüregine saglık harika bir tasarım olmuş kutlarım ....

Gizem çok tşk ederim yüreğine sağlık.
Çağatay sağoalsın seninde yüreğine sağlık.sağolun.

13

Tuesday, 22.05.2012, 20:07

Emeğinize sağlık firtina çok güzel olmuş..

Ellerine sağlık Asifırtına güzel olmuş ancak ben artık senin kendi tarzını oluşturmanı bekliyorum.Tamamen kendine ait hocanın izleri olmayan temaları bekliyorum ;) Emeğini paylaşan yüreğine teşekkürlerimle ^^

Hazanca çok tşk ederim yorum için elinize sağlık.
Gönül ablam,Üstadım sensin senden aldıklarım neler bilirsin,yönlendirici perspektif bakış,tarafsız süzme,ve anlayış,tabiki ustaca temaların başta,Üstadım olarak örneğim kılavuzum oldun.Bu vesile ile tekrar sabrın ve gönül gözünün sürekli açık olmasına kendim ve yeni temacı arkadaşlar adına çok tşk ler.
Hojam ise Melye modumdur,"bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olayım" derler,bilirsin shopu netten tariflerle,ve bir kezde İstanbulda gösterdi bana,sonrası kendi keşiflerim ve takıldığımda sorduklarımla gelişti,Hojam olarak sadece fikrini alıyorum,Nasıl olmuş hojam hatam veya kusurum varmı diye,Uzman bir göz her zaman daha net görebilir.Bana önerilerini dikkate alırım,Bu çalışmayıda haberi yoktu ameliyat derken,benim işim geç saatlere kadar sürmesi,bu çalışma Hojam esintisi değil Ablam,benim yorgunluk eserimdir,işten ölesiye yorgun geliyorumki,1 haftada zor bitirdim,ve shop açınca yorgunluktan ne ilhami geliyor,nede ,ilhamiye,bu öylesine başlandı,ve bitti,2 kişide beğenmiş indirmiş ne mutlu bana,ama sana sözzzzzzz sonraki çalışmamda hojama sürpriz olsun,Her zamanki gibi piston gibisin ablam yine dürttün beni işte bu yüzden ablam diyorum ya sana.Yüreğinden öperim ablam.Çok tşkkk lerr..

14

Tuesday, 22.05.2012, 20:11

Ablama Katılıyorum..
Emeğine Sağlık Asi...

Ellerinize sağlık paylaşım için teşekkürler

Ersin ablama yazdıklarım sanırım yeterlidir şimdi yorgun yorgun bitaaaaa yazmıyım hemi::)) çok tşk ederimm.Şuda bir gerçekk Photoscapedeki tarzım shopta aynı değil.::)

Buse çok tşk ler.....

15

Tuesday, 22.05.2012, 20:14

Ben yukardaki bir yoruma katilmiyorum,
sebebine gelince,
hocasinin calismalari farkli ve güzel...insan sevdigi kişiden etkilenirmiş...bundan daha güzel ne olabilirki
bu calismada ayri bir farklikta ve baska bir güzellikte...
Kisaca kendi imzani hakkıyla tasyiorsun sevgili Asi firtina
Harika bir tasarim kutlarim seni... :thumbup: :1alkis:

Paylasim icin tskler, herkez birinden etkilenebilir ama zamanla kendi tarzi ortaya cikar, bence hos bir calisma olmus basarilar dilerim

Efsun güzel düşüncelerine ve yorumuna çok tşk ederim.Örnek tabiki alıyorum,ama kendim olmazsam kopyacı olurum,o yüzden ne yapıyorsam kendi emeklerimdir.Çok tşk ederim tekrar...

karakedi güzel düşüncelerin için tşk ler..Açıkçası her temacımızdan örnek almalıyız ben şahsen Karakedi den bile örnekler nakşediyorum beynime.Bunda bir kusur yoktur,bu fikirlerin çoğalması gibidir,Paylaşıldıkça çoğalır düşünceler.

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Tuesday, 22.05.2012, 20:16

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim

17

Tuesday, 22.05.2012, 20:19

paylaşim için teskler elinize saglik

asifırtınam elletine saglık çok güzel çalışma olmuş :thumbup:
paylaşım adına çok teşekkür ederim

Çöp Adam tşk ederim.
Sun çok tşk ederim,bundan sonra ayda yılda bir tema gelir benden :( ne zaman var nede o güç,ilk fırsatta shop açmak istiyorum ama nafile,Güzel sözlerine çokkkkk tşk ediyorum..

18

Tuesday, 22.05.2012, 20:19

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim

Tşk ederim Atilla.

by-kenan

Profesyonel

• "by-kenan" bir erkek

• Özel mesaj gönder

19

Tuesday, 22.05.2012, 20:29

Asi emegine saglik super olmus tskler paylasim için...sarki ayrica cok guzel bi secim yuregine saglik..

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Tuesday, 22.05.2012, 23:18

Beni anlayacağını biliyordum o yüzden detaya girmeden, rahatça yazdım ve ben ışık gördüğümden bir şeyler beklerim ablam.Çok aşamaları geçtin sıra son aşamada imzasız bile gördüğümde bu asifırtına teması dememde :1gözkirp: Sende bu kapasite var ve artık zamanı ha belki birkaç tema sonra olacak ama olacak sana güveniyorum.Ne zaman, ne iş asi fırtınayı engellemez,engelleyemez :çakçak: Bekliyorum...