Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

2

Thursday, 3.03.2011, 23:20

PayLasım için teşekkürler Y@smin güzel bi set :) cok yardımcı olacak tema calışmalarında :)

3

Friday, 4.03.2011, 10:22

Gule gule kulanin ins isinize yarar guzel temalarinizi gorurum :)

4

Saturday, 5.03.2011, 06:44

güzel paylasim icin cok tskler ellerine saglik

Karayel64

Profesyonel

• "Karayel64" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 7.03.2011, 07:50

Güzel paylaşımlar, Tşkler... :thumbup:

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 10.03.2011, 09:56

ya ben birşey dicem ben daha yeni yeni tema yapmayı öğreniyorum allaturkaadan öğrendiklerimle bu setlerden indirdim ama bir türlü photoshop ta kullanamadım daha dogrusu photoshopa ekleyemedim açılıyor fakat ekleyip tema yaparken kullanmak istiyorum umarım anlatabildim:-)

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 10.03.2011, 10:51

Acemi-User, ilk olarak stylesleri kolay bulabileceginiz bir yere indirin,
daha sonra photoshop'u acip ust menuden Edit >> Preset Manager secenegine tiklayin,

daha sonra acilan pencerede istediginiz eklentiyi eklemek icin seceneklerden secin, ornegin su an styles yuklemek istiyorsunuz o yuzden styles secin ve Load secenegine tiklayin.

Styles, brushes ve diger eklentileri bu sekilde yuklenebilir.

bir baska yol ise asagidaki resimdeki gibidir.

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 10.03.2011, 11:32

Masum Masum, Çok tşk ederim ama olmadı sanırım ben bi yanlışlık yapıyorum aynı yolu izleyip yapıyorum fakat dosyayı masaüzerine indirdim seçtigim seçenekte sadece dosya ismini gösteriyor içindekileri açmıyor dosya ismi oldugu halde bulunamadı diyo yükle seçenegine almıyor ilginç:S

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 10.03.2011, 11:41

yuklemen gereken dosyanin uzantisi .asl 'dir
burdan indirdigin dosyayi direk olarak yuklemeye calistiysan olmaz cunki winrar dosyasidir, oncelikle winrardan cikarmalisin
winrar yoksa http://www.rarlab.com/download.htm burdan bilgisayarina uygun olani indirip kur ve masa ustune indirdigin dosyay sag tiklayip buraya cikart secenegi ile dosyanin acilmasini sagla

daha sonra acmis oldugun Business Layer Styles dosyasi icinde baska dosyalar goreceksin ve bahsettigim .asl uzantili dosyalar bunlarin icindedir, oyle yukleyebilirsin

ornek olarak dosya icinde gorunumu bu resimde gorebilirsin..

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 10.03.2011, 12:37

oy tşk ederimm son mesajınızı uyguladım oldu çok tşkler emeklerinize sağlık..

• "gizemliyim" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Sunday, 10.04.2011, 10:06

Emeginize SgLık ..
PayLasım için TskLer..