Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Thursday, 23.06.2011, 14:57

Üc Maymun...Biraz farkli olsada...

YORUMSUZ... :1gözkirp:

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 23.06.2011, 15:26

Bunlar doğrucu maymunlar :kkahkaha:

Ben zaten birine "Şöylesin Böylesin" diyenlere gülüyorum hangimiz yapmıyoruz ki? :ksekil:
Tabiki kastim arkadan konuşmak,dinlemek ve görmek gibi...
Bazı bize yanlış gelipte yapmadığımız şeyler tabiki var :kdalgin: Galiba bu günlerdede çoğaldı eh oda farkımız olsun :kgöz:

Ellerine sağlık Cananım çok güzel paylaşım,öpüldün :kkiss:

3

Thursday, 23.06.2011, 16:02

Maymunlar Ne Guzelde Anlatmıs Gunumuz Insanlarını :D
Maymunlar Bile Isı Cozmusss..
* Isıme Gelen Kısmı ( Cıkarım Olan Kısmı ) Gördüm :D *

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 23.06.2011, 16:12

* Isıme Gelen Kısmı ( Cıkarım Olan Kısmı ) Gördüm :D *

:kkahkaha: SÜPER ama bende yapıyorum artık yalan yok :kizgozkirp: haketmeyenler için canımı üzemem artık :kcool:

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 23.06.2011, 16:23

Bu konuyla ilgili birde ifade buldum :kizgulme:

• "takunyas" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 23.06.2011, 16:57

süperrrrr melisimmm ayricaaa gönülcügümm ifadelerine bayildimmmmmm :))))))))))

midestino34

Profesyonel

• "midestino34" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 23.06.2011, 19:23

:)))) Çok eski zamanlarda bir dağın bir yamacında iyi ve akıllı bir maymun kral, diğer yamacında da şeytan yaşarmış. Kralın çok yaşlı ama çok da akıllı üç danışman maymunu varmış. İnançlarına göre öbür yamaçta yaşayan şeytanı gören ve sesini duyanlar sonsuza kadar lanetlenip taş kesilir, maymun krallığı da felakete uğrarmış.
Bu üç danışman maymun bir gün kralları için tepede nadide çiçekler ararlarken çalıların arasında bir hışırtı duymuşlar. Merakla çalıları aralayıp baktıklarında şeytanla yüz yüze gelmişler. Şeytan çirkin sesiyle çığlıklar atmaya başlamış. Maymunlardan birincisi görmemek için gözlerini kapamış ama şeytanın sesini duymuş. İkincisi kulaklarını kapamış ama o da şeytanı görmüş. Üçüncüsü ise hiçbir şey yapamamış, şeytanı hem görmüş hem de sesini işitmiş, bu ölümcül sırdan kimseye bahsetmemek için hemen ağzını kapamış.
Kalplerinin taşlaşacağını bilerek ormanda dalları yere değen bir söğüt ağacının altına gizlenmişler. Orada korkudan titreyerek saatlerce hareketsiz kalmışlar. Gece yarısı bu sırrı kimseye söylemeyeceklerine, krallarını ve halklarını tehlikeye atmamak için ellerini kapattıkları yerlerden çekmeyeceklerine dair birbirlerine söz vermişler. O günden sonra insanlar ne zaman gözlerini, kulaklarını ve ağzını kapatmış üç maymun görseler anlamışlar ki onlar şeytanı görmüş ve duymuşlardır ama toplumun çıkarları uğruna bunu bir sır olarak saklamışlardır.
sizin paylasımınızı görünce bi paylasımda ben yapmak istedim emeginize saglık tskkr:))

8

Monday, 15.08.2011, 16:40

süpermis tskler......