Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "ella ela" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ella ela"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 4.04.2013, 14:52

Radyoda virüs uyarısı çıkıyor

Arkadaşlar sizden bi ricam olucak radyomuz var yanlız vürüs var iletisi çıkıyomuş radyoya indeksin kapanması gerekiyomuş kapattık ama devam ediyomuş ...Bu konu hakkında bilgisi olna bana yardım ederse sevinirim ...

starlord_nl

Orta Düzey

• "starlord_nl" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 4.04.2013, 15:39

:thumbup:
coklu kiside oluyorsa portal adresini degistirryi tavsiye ederim , kolay gelsin

3

Thursday, 4.04.2013, 16:13

Oncelikle Bu virus uyarisini sadece siz mi aliyorsunuz yoksa tum sitenizi ziyaret edenler de aliyormu

Ayrica indexini degistiginiz halde bu uyariyi aliyorsaniz farkli isletim tarayicisi deneyiniz.... ( ornegin chrome bir cok sorun yaratabiliyor)
..
Biraz daha detay emninim cozume ulastiracaktir sizleri..

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "ßy-_Rmx" (4.04.2013, 16:21)

• "ella ela" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 5.04.2013, 18:46

Bi çok kişide çıkıyor uyarı ...İndeksi deyiştiriyoruz 2 gün sorun yok sonra yeniden başlıyor adresten gelinmiyor yada vürüs var uyarısı çıkıyor ...Bunu anlayan biri varsa ya indeksi ona atayım yada bi ilgilense memnun olurum ...

NaPaLM

Orta Düzey

• "NaPaLM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 5.04.2013, 20:01

Kaynagi bir Cok Durum oLabilir.. Ki$iLerin Tarayici AyarLari, Indexde Ki Kullanilan Scriptler veya Bulundugunuz Host..
Profilinizdeki Siteye Girdim ve Hic Bir Uyari veya Benzeri bi$ey ALmadim..

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "NaPaLM" (5.04.2013, 21:06)

• "ella ela" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 5.04.2013, 23:57

Çok teşekkürler ilgi alakanızdan dolayı indeksi tekrar yükledik ...İndeks te adresler deyişiyomuş onu çözdük ...