Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Oqus Pokus"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 27.01.2013, 13:44

Google'dan "anında görüntü"

Google'ın arama motorunda yaptığı bu değişiklik, çok daha hızlı bir Google anlamına geliyor!

Google, kullanıcılardan ve web sitesi yöneticilerinden gelen istekler doğrultusunda yeniden tasarlanan görsel arama motorunun, çok daha hızlı ve isabetli sonuç vereceğini iddia ediyor. Önümüzdeki birkaç gün içinde hizmet vermeye başlaması beklenen yeni sistemde kullanıcı, görselin bulunduğu siteye yönlendirilmiyor; sayfa ortasında arama sonuçlarının ön gösterimi yapılıyor. Böylece görüntüyü görebilmek için ileri geri gitmeye gerek kalmıyor.

Yeni sistemin, aradığı görseli kısa sürede bulmak isteyen kullanıcıların ve ziyaretçi faaliyetlerini izlemek isteyen web sitesi yöneticilerinin işini oldukça kolaylaştıracağı belirtiliyor. Ön izlemesi yapılan görselin yanında, sayfa isminin, alan adının ve dosya büyüklüğünün görülebildiği bir alan bulunuyor. Böylece arama sonuçlarında tıklanabilen bağlantı sayısı dörde çıkmış oluyor. Görsel yüklenirken şimdiki sistemde olduğu gibi arka planda kaynak sayfa yüklenmediği için, arama sonuçları çok daha hızlı bir şekilde görüntülenebiliyor

2

Monday, 28.01.2013, 00:13

teşekkürler oqus pokus :rolleyes:

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 29.01.2013, 09:29

dün farketmiştim...bir afiş arıyordum ortada daha büyük ve farklı bir sayfa göründü...
değişikliktenmiş demekki...
daha iyimi ona karar veremedim...galiba alışkanlıkla alakalı...tuhaf geldi ...alışmışım önceki şekile...

teşekkürler bilgi için pohus...