Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

€SM€R

Orta Düzey

• "€SM€R" bir kadın
  • Konuyu başlatan "€SM€R"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 11.06.2012, 11:37

Windows 7 Ses Sorunu

Selamm yayındayken sesim dinleyiciye gitmiyor realtek kullanıyorum bi türlü yapamadım yardımcı olabilirmisiniz

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "€SM€R" (11.06.2012, 12:00)

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 11.06.2012, 11:57

A.slm Esmer,

isletim sistemi Windows 7 ve Dj Mixer'imi kullaniyorsunuz? Take Over tikladiginiz halde yayina ses gitmiyor mu?

Öncelikle bu resimdeki gibi mikrofonunuz aktif görünüyor mu? Baska programlarda calisiyor mu?

€SM€R

Orta Düzey

• "€SM€R" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 11.06.2012, 12:01

evet anons hiç bi şekilde gitmiyor

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 11.06.2012, 12:12

Sag tiklayip STEREOMIX'i etkinlestirmelisiniz -> Kullanilmayan aygitlari göster -> Stereomix etkinlestir.

Hala anons sirasinda ses gitmiyor ama müzik yayininda gidiyorsa, bu resimdeki gibi ses karti secimini degistirin
*Design Tool tiklayip, Audio cubugu üzerini sag tiklarsaniz cikacaktir:

Anons sirasinda Mikrofonunuzdan sesi almasi icin bunlardan birini secmeniz gerekli olabilir.
Flatcast normalde ilk ses kartindan aliyor kayidi. Windows 7'de ses ayarlari biraz daha karisik oldugu icin sorun yasayabiliyoruz (kullandigimiz ses karti, mikrofon v.s.) etkileyebiliyor.

€SM€R

Orta Düzey

• "€SM€R" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 11.06.2012, 12:19

Dediğiniz gibi yaptım ama yinede ses gitmiyor laptop kullanıyorum kulaklık kullanmıyorum önceden bi sorun yoktu

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 11.06.2012, 13:01

Önceden sorun yoktu diyorsaniz, mutlaka ya birsey yüklediniz, yada ses karti sürücüsünü güncellemelisiniz.

Birincil ses yakalama sürücüsünü secin tekrar ve Stereomix'i etkinlestirin:

Izlemeniz gereken yol denetim masası->donanım ve ses->ses->kayıt->stereo karısımı etkinlestir

€SM€R

Orta Düzey

• "€SM€R" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 11.06.2012, 21:32

yardım için çok teşekkürler sorunu hallettim realtekde hoparlörü yapılandırdıktan sonra sorun düzeldi ilginiz için tskler

• "SaaTLı BoNba" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 15.09.2013, 22:13

BiLgiNiz içiN Tşk EdeRim BiR ArKadaşın Pc Sinde Sorun Vardı Bu SaYede Yaptım TekRar Tşk EdeRim iYki VarsıN DiYoRum ALaTuRka :sapka: