Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Tomato54

Stajyer

• "Tomato54" bir erkek
  • "Tomato54" adlı kullanıcı yasaklandı
  • Konuyu başlatan "Tomato54"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 22.11.2012, 12:31

Flatcastaki Sid listesi

Modaeratorler Merhaba, Yeni Radyo Rulet Dizaynında neden sid listesi butonu "verileri" yok. koyarsanız sanırım daha iyi olacak. Acaba yanlışlık yapıp yapmadığını öğrenmek için bakıyordum şahsen. veya aradığım radyonun da sid ine bakıyordum. teşekürler

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 22.11.2012, 12:37

Sid listesi verileri derken? Degistir butonundan mi bahsediyorsunuz?

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 22.11.2012, 16:12

duyduguma göre ilerde, diger sayfalarda hazirlaninca son sidler, degistir ve sid gönder sayfalarina eklenecekmis.
suan sidlistesinin linkini sag menüde bulabilirsin.

sag menü sadece radyo kücük ekranda görünüyor

Tomato54

Stajyer

• "Tomato54" bir erkek
  • "Tomato54" adlı kullanıcı yasaklandı
  • Konuyu başlatan "Tomato54"

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 24.12.2012, 01:01

Sayın Meral hanım, Fındık arkadaş konuyu anladı sanrım. Tüm uygulamalar aynı sayfada olursa daha iyi olur kanısındayım. Ve, bu arada her ikinize de cevaplar için de çok teşekkür eder, İyi yayınlar dilerim. "Pardon yeni gördüm" Eklenmiş ekibe teşekkürler.