Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Monday, 25.10.2010, 20:08

uçak

Uçakta beş kişi varmış.Bir araştırma için yolculuk ypan heyette bir öğrencibir YÖK görevlisibir öğretmenbir bakan vede pilot varmış.Oldukça yüksek irtifada uçarkenuçağın motorları birdebire bozulmuş ve uçak hızla düşmeye başlamış.Pilot büyük bir telaşla yolcuların yanına gelmiş."beyler" demiş."size bir iyi birde kötü haberim var.Kötü haber şu:Biraz sonra yere çakılacağız!!İyi haber ise 4 tane paraşütümüz var ve biri bende" deyip paraşütle uçaktan atlamış.Bakan hemen fırlayarak"beyler" demiş."Biliyorsunuz ben önmli bir bakanım ve ülkenin benim gibi insanlara ihtiyacı var."Ve bir çanta kapıp uçaktan atlamışerken YÖK yetkiliside hemen ayağa fırlamış"beyler" demiş."biliyorsunuz bende ülkenin en zeki adamıyım ve eğitim hayatımızın benim gibilere ihtiyacı var." deyip bir çanta kapıp atlamış.Öğretmen ve öğrenci birbirlerine bakmışlar.Öğretmen " evlat ben oldukça verimli ve bereketli bir hayat geçirdim.Oysa senin önünde uzun ve güzel bir hayat var.Paraşütü al ve atlakendini kurtar."demiş.Öğrenci gülmüş"Endişelenme hocam ülkenin en zeki adamı az önce benim sırt çantamla atladı!Ben onun paraşütünü alırım siz benimkini alın."

2

Monday, 25.10.2010, 23:59

:D PAYLASIM ICIN TSKLER :P

3

Tuesday, 26.10.2010, 16:36

begenmene sevindim :):)