Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

gece yolcusu

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "gece yolcusu"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 28.10.2006, 01:34

Ölsem bi türlü, kalsam bi türlü...

" kal desem kalacak mısın sanki?tanırım seni, gitmeyi göze alınca hangi yangın vazgeçmeni sağlayabilir ki...gideceksin, bırak git , yolun açık olsun...
omzunda ağlayacağın birini ararsan ben hep buradayım, vazgeçmedim, senden kalan olacağım...başka omuzda ağladığını gördüğümde işte o yakar canımı,gidişinle bin parça olmuş yüreğim, yine parçalanır...
ama git!
durma!
gözyaşım akmayacak ardından,göremezsin ağladığımı
göz ıslanmadan da ağlar yürek, bilme!..."

bunları demiştim sana önceleri...

şimdi ise;

muzur prensesinin masalı sona erdi,hüzünlü son...prens,prensesi bırakıp gider, prenses günlerce yas tutar,bekler,bekler de hiç bir zaman geri dön demez, beklemeye mecali kalmadığında oyunlarından vazgeçer, unutma hayat da bir oyundur...
vazgeçtim...senden,bekleyiş(im)den,gelmeyiş(in)den...
başka gözleri de gördüm sana adanmış,başka yürekleri de bildim sen onlara yanmış...ama demedim, görmedin,gelmedim,gel de diyemedim...
yoruldum,tükendim...son bir nefesim kaldı, ölsem bi türlü, kalsam bi türlü...

)))Sibelimben(((

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 28.10.2006, 01:42

:cry: