Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "HarryPotter7"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 4.07.2010, 10:17

Acil Flatcast Dj Mixer Ve Misafirin Adını Loginden Değiştirme Sorunu

Arkadaşlar forumu 2-3 gündür takip ediyorum sorunlara baktım bazılarını denedim ama olmadı benim dj mixerimin sorunu bazı şarkıları çalışıyor yanında süresiyle bazı şarkıları çalmıyor sadece adı gözüküyor bu konuda yardım ederseniz sevinirim.
2. sorunum ise radyo gelen misafirler hani guest31341 gibi bir ad alıyorlar isimlerini loginden değiştiremiyorlar şifre yanlış diyor da ben oraya şifre felan koymadım.Benim girdiğim yayınlarda şifreyi sallasan oluyordu şifre istiyorsa ne şifresi istiyor acil yardım ederseniz çok sevinicem.Şimdiden Teşekkürler.

Hulya 63

Stajyer

• "Hulya 63" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 4.07.2010, 10:33

Selam ben Hulya , eger bazi sarkilar calmiyorsa (ad degistir'den) ismini degistirmeniz gerekiyor ama yine calmazsa bir sey yapamayizz bazen bazi sarkilar calmiyor .. ve guest diye biri gelince login ne tiklayip isim girebilir yani bir isim ve sifre girmesi lazim ama eger ismi yoksa nick al ' dan almassi gerek ve ondan sonra login ne tiklayip yokari kayit oldugu ismini ve asagida sifre sini yazarak radyoya girmis olur eger guest veya gast oyle dinlerse demek oluyorki nik girmek istemiyorlar
(yani isim girek istemiyorlar)..

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 4.07.2010, 10:40

Ad değiştirden derken nerdeki ad değiştir birde guest alması gereken nick nick al dan alması gerekiyor diyordun da nick al nerde.Açar mısın biraz.

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 4.07.2010, 10:57

Şarkıyı miksere almadan önce şarkı üzerine mouse'le sağ tıkla şarkının adını değiştir veya büyük harfle yaz sorunun çözülecektir büyük ihtimalle...

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 4.07.2010, 11:00

evet çözüldü çok teşekkürler peki login sorunu nasıl halledicem

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 4.07.2010, 11:22

Arkadaşım üstteki arama bölümüne nick yada nick alma yazarsan bu konuda bir sürü paylaşımlar sitemizde mevcut ;) Ben size bir videolu anlatımı ekliyorum,arkadaşlarınızda bunu uygulayıp nick alacaklar :thumbup: Kolay gelsin...
Radyoda İsim Alma Lütfen Bi Yardım

7

Sunday, 4.07.2010, 11:26

(yani isim girek istemiyorlar)..
bu kesinlikle doğru..hep bir bahaneleri vardır.hatta nik için zorladığınızda yada çok soru sorduğunuzda..çıkarlar.gast guest diye nik alıyo bazıları.banada bir kaç kez denk geldi..bunun için yapılcak bişey melesef yok..

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 4.07.2010, 11:36

gönül abla ben videolu anlatımın hepsini yaptım ama radyoya girecek olan herkesin flatcast üye olması gerekmemeli login diye bir şey vardı radyo içinde oraya ben girdiğim nickimi yazıyordum ve parolayı sallıyordum adım gözüküyordu benim radyomda böyle yapınca wrong passwordk diyor benim girdiğim radyolarda böyle bir şey demiyordu

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "HarryPotter7" (4.07.2010, 11:50)

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 4.07.2010, 11:52

gönül abla ben videolu anlatımın hepsini yaptım ama radyoya girecek olan herkesin flatcast üye olması gerekmez login diye bir şey vardı radyo içinde oraya ben girdiğim nickimi yazıyordum ve parolayı sallıyordum adım gözüküyordu benim radyomda böyle yapınca wrong passwordk diyor benim girdiğim radyolarda böyle bir şey demiyordu

eger misafir nicki bir baskasi tarafindan kayit edilmisse wrong password cikar, kayitsiz nickleri istediginiz gibi kullanabilirsiniz

örnegin ceren <-- bu nick flatcasta kayitlidir, bunu kullanmak icin sifreyi bilmeniz gerek
fakat **-Ceren-*** kayitli degildir, bunun icin sifrede gerekmez.

diger sorunun icinde buraya bak --> Mixerde sorun var

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Ceren" (4.07.2010, 12:04)

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 5.07.2010, 00:12

Eğer yanlış anlamadıysam sizin dediğiniz şifresiz giriş yani kayıtsız,onaysız benim bildiğim o yasaklandı zaten " wrong password" yanlış şifre demek yani kayıtlı onaylı şifre girilmesini istiyor ;)

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 5.07.2010, 09:50

Flatcast'da suan 3 cesit nick var

1.) Misafir Nicki : Baskasi tarafindan kullanilmayan uyduruk bir sifreile acilir.
2.) Onaysiz Nick: kayit edilmis, fakat e-posta üzeri onaylanmamis bir nick (silinme ihtimali büyük ve bu tür nicklerle kendi radyonuzu kuramazsiniz)
3.) Onayli Nick: kayit edilmis ve e-posta üzeri onaylanmis nick. (silinme ihtimali hemen hemen 0,01% ve radyo hesabi acma imkani)