Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Monday, 30.06.2008, 20:26

eski MSN yi kaldırmak

Hem Windows Messenger, hem de MSN Messenger'ı kullanmak istemiyorum. eski windows msn sini pc den kaldırmak istiyorum diyorsanız yapmanız gereken

Start (Başlat) | Run (Çalıştır) penceresinde şu komutu yazınız:

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\inf\msmsgs.inf,BLC.Remove
OK (Tamam) ile devam edildiğinde sistemden Windows Messenger'ı kaldıracağınıza dair bir uyarı gelecektir. Evet (Yes) ile kabul ederseniz, Windows Messenger sistemden kaldırılmış olacaktır.

Not: tamam yada evet yazısı herzaman gelmeyebilir ama o komutu yazdığınızda eski msn pc den kalkmış olcaktır

korkmayın live olanı kalkmıyor pc nzden eski windowsla gelen msn kalkıyor sonra program files'e girip
orda boş olarak kalan eski msn klazörünü silebilirsiniz

MankenManita

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 2.07.2008, 09:33

Guzel paylasim icin tskler beratcan,

kocyazifm

Profesyonel

• "kocyazifm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3