Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "dj kelebek"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 21.07.2007, 18:51

BİR AUDİO VAKASI

öncelikle selamlar benim sorun yayin yaparken karsi tarafta ses belli araliklarla gidiyomus ve buna benzer bir sorun hakkında burda konu açılmış biliyorum ama orda audioya sag tikla falan demişsiniz iyi de bendeki audio mat bir halde yani tiklanmiyor ki...ilginize şimdiden teşekkürler.

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 21.07.2007, 22:27

dj kelebek, audioya sade expertmode gecip sag tikliyabilirsin,
fakat ne ilgisi oldugunu anlamadim!
bu -> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1770 basligi bir oku sanirim faydali olur

3

Saturday, 21.07.2007, 22:29

dj kelebek, sesin gidip gelmesi bağlantinin zayif olmasından ya da portlarının kapalı olmasından kaynaklanıyor olabilir.
Tavsiyem yayin yaparken dj baska upload ya da download programlarını minimum düzeyde kullansın. Tabi bir de portlarının acık olması gerekli.
Port Açmak için bu linkteki bilgilere göz atabilirsin.

• Konuyu başlatan "dj kelebek"

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 26.07.2007, 21:53

cevaplar için teşekkür ediyorum ama sorun çözülmedi ben port acmayı aynen uyguladım hala eksi gözüküyo...audio tıklanmıyo demiştim expert mode da tıkla denmiş okadar da değil yani biliyorum expert mode da olması gerektiğini ama işte sorun da bu ...tıklanmıyor

5

Thursday, 26.07.2007, 22:10

himm tavsiyem flatcast produceri sil ve tekrar yükle
yapman gerekenleri bir oku istersen
:burda:
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=1669

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 11.05.2009, 03:28

acıl yarım lutfen benım radyomda chat bolumunde sorunvar audioya bastıgmda dj mıkserı gelıyor bu neden olablır yardımcı olursanız sevırım arkdaslar

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 11.05.2009, 03:28

chat bolumun tammn mah voldu

8

Monday, 11.05.2009, 07:43

adventur,

sorunuzu anlamadımki ?

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 11.05.2009, 10:14

Alıntı sahibi ""adventur""

acıl yarım lutfen benım radyomda chat bolumunde sorunvar audioya bastıgmda dj mıkserı gelıyor bu neden olablır yardımcı olursanız sevırım arkdaslar

audioya baSmak icin equalizer yani SeS cubugunun chat alaninda olmaSi lazim, eger öyleySe chat alani mahvolmuStur :D

chat radio dark tikla Sorun hallolur :allam:

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 11.05.2009, 10:31

adventur, olmazsa denetim masasından program ekle kaldırdan aktiveksi sil tekrar yükle :P