Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "sekreter55a"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 1.04.2011, 22:04

radyonuzda herhangi bir radyonun yayınını verme?

merhaba arkadaşlar.. bir konuyu merak ediyorum radyomuz da.. herhangi bir radyonun yayinını nasıl verebiliriz örneğin radyo turkuvaz gibi.. biz yayin da iken oo radyonun müziklerini vermek istiyorum

2

Friday, 1.04.2011, 22:13

biz yayin da iken oo radyonun müziklerini vermek istiyorum

??

flatcast radyosunda sadece kendi pc nizdeki müzikleri karşı tarafa dinletebilirsiniz
şayet başka bir radyonun müziğini dinleyicilere dinletmek istiyorsanız bunu ancak skype türü araçlarla yapabilirsinizki buda pek sağlıklı bir yayın olmuycaktır
ses kalitsi vs. vs
en sağlıklısı o dediğinz radydaki mp3 leri arayıp indirdikten sonra kendi pc nizden yayın yapmaktır

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 1.04.2011, 22:18

sanirim radyo birlestirmekten (iki sitede tek radyo calinmasi) bahsediyorsunuz
asagidaki linkte aciklama var
Radyolar nasil birlestirilir ?

4

Friday, 1.04.2011, 22:25

sekreter55a
turkuaz fm frekans üzeri ve media palyerden veya winamp ile ile dinleneblen bir radyo sanırım
eğer öyleyse flatcast ile ilgisi yok
sorunuzu yanlış anlamadıysak tabiki

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (1.04.2011, 22:43)