Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

a_filiz

Acemi

• Konuyu başlatan "a_filiz"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 28.03.2011, 01:31

Flatcastte nick arama

Merhaba arkadaslar

Flatcastte mesela bir üyenin nickini yazip aratinca hangi radyoda oldugunu bulabilirmiyim?

Mesela okeyde tanidigin birinin nickini arama kutusuna yazinca hangi salonda ise cikiyor nerde oldugu bu gibi

Flatcastte öyle bir sistem varmidir?

2

Monday, 28.03.2011, 01:48

bulamazsın

ancak radyosu varsa ve o anda açıksa radyo ismi ile aratıp
sadece radyo ismini bulabilirsin tabi gizli yapmadıysa radyosunu

a_filiz

Acemi

• Konuyu başlatan "a_filiz"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 28.03.2011, 01:51

bence olmamasi cok tuaf binlerce üyesi var vede cok önemli bir konu bu ne yapmamiz laizm öyle birsey koymalari icin yuzlerce mailmi yazmaliyiz

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 28.03.2011, 07:50

bence olmamasi cok tuaf binlerce üyesi

a_filiz,

Arkadaslik kurulmasi icin zemin, radyolarda veya daha öncesinde (mesela oyun sitesinde) olusur, flatcast sitesinde degil.
Bu yüzden arkadaslarini arayan, nerede onunla tanistiysa orada arar.
Baska radyoya "transfer" olduysa, ona nick aramakta kar etmez, cünkü herkes her an 10 tane nick alabilir, aranmakla bulunmaz. Hayalet avciligi bile üyeleri bulmaktan kolaydir 8)

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 28.03.2011, 18:38

Bu özelligi isteyen kadar istemeyende olacaktir!
örnegin: merala taktim pesini birakmiyorum, hangi radyoya girmis neler yazisiyor ... hep pesindeyim tzz