Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "nisa nisa" bir kadın
  • Konuyu başlatan "nisa nisa"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 29.10.2010, 01:05

Allah'ın 99 İsimdeki Müthiş SırLar ..

Allah'ın 99 ismini zikretmek insanın gündelik hayatını değiştiriyor. Akademisyenler bu görüşü doğruluyor.
Allah'ın 99 İsimdeki Müthiş SırLar .. Akademisyenler ve doktorlar bu konuda hemfikir. Mesela sabırsız biri 'Ya Sabır' çekerek sabırlı olmayı başarabilir. Peki hangi ismi günde kaç kez ve hangi halimiz için zikretmemiz gerekir?

melye

Yönetici

• "melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 29.10.2010, 08:05

ben bunu duymuştum bi arkadaşımdan...hatta araştıralım doğruymuş falan diyordu...
normalde çok sabır çeken biriyim zati...sinirimi yenmek için çekerim genelde...ve onun içinmiş te :) şimdi çıktısını aldım o arkadaşada veriim bi göz atsın...kesin sabaha kadar hepsini dener :D:D

paylaşım için tşk ler canım allah razı olsun...

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 29.10.2010, 22:29

ben tşk ederim cnm okuyup ilgilendiğin için
bende deniyorum bakalım olacak mı

* Kur'an'da söylendiği gibi insanların kalpleri mühürlü. Yani kalp şakraları kapalı. Bu nedenle 40 gün El Basid esması zikredilebilir. Bu zikir kalbi açar, rahatlatır, genişletir.

ben bunu deniyorum

4

Friday, 29.10.2010, 22:36

Teşekkürler Nis Yanlız Ben Şuna Takıldım
El-Batın Göremedim İsimlerin Arasında :S

Batın Büyük Oğlumun İsmi Oluyorda O Yüzden Merakım :)

5

Saturday, 30.10.2010, 00:57

ALLAH razi olsun arkadasim bazilarini denemisdim el mani el cami el selam gercekten yazilanlar oluyor paylasim için cok sagol digerlerinide deneyecegim

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 30.10.2010, 14:21

babush tv de dinlemiştim ben bunu sonra sizlerle paylaşmak için nette arayıp buldum
bende ne bulduysam onu ekledim
El-batın neden yok bilemicem açıkcası

tşkler hilal Rabbim senden de razi olsun
bizi yaradan Rabbimiz zaten bize o kadar şeyler sunmuş ki
biz ne yapsakta tşk müz yetersiz gelir ona
ki onun isimlerinin oldugu her dua nın da kabul olacagına inanıyorum
dua ederken tek dikkat etmemiz gereken kalben duamızı etmek
hepinizin duasının kabul olması dileklerimle