Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

serbay

Stajyer

• Konuyu başlatan "serbay"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 17.02.2009, 15:53

Radyo ismi nasil değişir ?

bana acilen yardımcı olur musunuz?radyomun ismini deiştirmek istiyorum.ve linkini de tabiiki.ne yapmam gerek.lütfen acil.

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 17.02.2009, 15:57

serbay, yeni radyomu almak istiyorsunuz siz forumda gerekli açıklamalar var başlık açmadan önce aramayı kullanın lütfen.

Flatcast Radyo Kurma diye arayabilirsiniz.

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 17.02.2009, 16:05

Re: radyoismi nasil deisir

Alıntı sahibi ""serbay""

bana acilen yardımcı olur musunuz?radyomun ismini deiştirmek istiyorum.ve linkini de tabiiki.ne yapmam gerek.lütfen acil.

niyeki, kovaliyanmi var ?? :D

flatcast'da radyo ismi haric herseyi degistirebilirsin, web adresi, sid numarasi, e-mail vs. vs. vs.

tek radyo (kullanici) ismini degistirmek icin, yeni hesap acmalisin!

serbay

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 17.02.2009, 20:19

kovalayan yok.fakat gereksiz insanların radyoma girmesinden rahatsızlık duymaya basladım.ben banlıorum onlar farklı nicklerle yine gelio.buna engel olmak için bende radyomun adresini ve hatta ismini deiştirmek istiyorum.sorun bu.yinede tskler

5

Tuesday, 17.02.2009, 20:23

serbay,
radyonuzu guestlere kapalı yaparsanız ilk gelen kişi önce sizinle görüşmek zorunda kalcağı için eğer o gelen kişi yine dediğiniz kişilerdense nickini hiç açmazsınız hatta komple çizersiniz olur biter radyo isminizi değiştirme imkanınız yok yani

ya başka bir isimde radyo alcaksınız veya bu dediğimi yapcaksınız başka yolu yok malisef

Gamze

Stajyer

• "Gamze" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 17.02.2009, 20:24

sordugumuz soruya cevap alamazsak, üzülerek "yinede tesekkürler" yazarak biraz isyan etmis oluruz.

senin sorularin tamamiyle cevaplandi....

serbay

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 17.02.2009, 20:29

kovalayan mı var denildii için yinede tskler dedim.sorun yok yani.

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 17.02.2009, 20:34

Re: Radyo ismi nasil değişir ?

Alıntı sahibi ""serbay""

ufacik satirda layla iki kere acil'i görünce korkmustur kesin :D

gercekten internetde acil birsey yok, rahatlik ve sakinlik cok daha faydali ve hizli olur! ;)

kurye19

Stajyer

• "kurye19" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 13.04.2009, 07:16

index kurmakta zorlanıyorum aktif olmuyor ne yapabilirim

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 13.04.2009, 07:30

Alıntı sahibi ""kurye19""

index kurmakta zorlanıyorum aktif olmuyor ne yapabilirim

aktif olmayan ne? indexmi?

11

Monday, 13.04.2009, 08:01

kurye19,

neyapmak istedğinizi veya nasıl bir indeks koyamağa çalıştığınızı belirtmediğiniz için yardımcı olmaz zor birazdaha detaylı bilgi vermelisiniz

örnek

blog tarzı siteniz var oraya indeks yerleştiriyorsanız zaten aktif olması diye bişey yok beğendiğiniz indeks i glog tarzı sitenize koplaya yapıştırla tüm kodları html düzenleme bölümüne yapıtıştırıp kaydederseniz sorun olmaması lazım şayet indeks sağlam bir hatasız indeks ise tabi

bir diger konu ftp ile indeks yüklemesi yapıyor iseniz şu olabilir indeksi yüklediğiniz site phbb destekiyor olabilir sizdeki asp ile yapılmış bir indeks ise kabul etmez ozaman da aktif olmayabilir

bir digeri ise
diyelimki aldığınız site hepsini destekliyor ve asp tabanlı bir indeksiniz var ozamanda indekslerin aktif olabilemsi için indeks in içindeki bazı bölümlere yazma izni vermelisiniz

tabi benim şimdi bu anlattıklarım varsayım olarak sizin netür bir indeks e sahip olduğunuzu bilmediğimiz için ben seçenekleri kısaca sıraladım