Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "Kralice  gül" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Kralice  gül"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 4.01.2020, 02:48

radyo isminin görünmesi sid atinca

Selam arkadaslar gurbetciler fm radyonun sid atinca görünmesi sid:1187716 rica edebilirmiyim simdiden tsk ederim

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 4.01.2020, 23:55

1187716 SID nolu Radyo sorumlularından gerekli izni alırsanız yada radyo yöneticleri kendileri başvuru yaparsa gerekli incelemelerden sonra isim yazdırılması konusunda gerekli bildirmi buradan yaparız.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (5.01.2020, 00:15)

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 5.01.2020, 00:43

Tskler Atilla Bey gelmisiniz ben .oraya gecvakit takiliyorum oranin sahibini tanirim süpriz yapayim demisdim geldiginizide yazdi bana .oranin sahibide olsaydi güzel süpriz olacakti dedi . size zahmet olacak ama radyo isminizi yazarsaniz sid yerine sevinirim eski bi radyo zaten . simdiden emeginize saglik tsk ederim .gecenleri benim radyoyada gelmisdiniz tsklerr suan sid yerine radyo ismi yaziyor bende :)

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 5.01.2020, 00:51

Bunların hepsi doğrudur, ancak radyo sorumlusu yada sahibinin izni olmaksızın işlem yapamıyoruz.

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 5.01.2020, 19:02

radyo ismi icin

anladim Atilla Bey . Atilla Bey benim radyo simi kaldirilmis sid atinca sebebi nedenki anlamadim bilgi veririseniz sevinirim Sid: 1585335 simdiden tskler efendim

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 8.01.2020, 23:55

benim radyo simi kaldirilmis sid atinca sebebi nedenki anlamadim bilgi veririseniz sevinirim Sid: 1585335 simdiden tskler efendim

Önerilen radyolarda isim çıkması ve yazılı kalabilmesi için bir takım kriterler gerekiyor, yapılan rutin kontrollerde bu kriterlerin altına düşülmüş ise radyo ismi silinir. 1585335 SID no lu Radyonuz şu an istenilen kriterlerin altında görünmektedir. Eğer kriterlerinizde bir iyileşme görürseniz İlerleyen zaman diliminde tekrar müracaat edebilirsiniz

Kriterlerimiz ve 1585335 SID istatistik bilgileriniz aşağıdadır inceleyiniz ;

Kriterlerimiz >>>[Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar]

istatistik bilginizi bu linkten takip edebilirsiniz>>>> http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1585335