Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "SonBakis" bir erkek

• Özel mesaj gönder

241

Saturday, 31.05.2008, 03:11

slmmm

Alıntı sahibi ""Masum Masum""

ustteki normal gif, ama asagidaki flash olarak hazirladim, burda goruntu olarak acamadim, linke tiklarsan flash buyuk boy olarak acilir, sitenize eklerken istediginiz boyutu yazmaniz gerek...

=================================================

merhaba bende bir banner yaptirmak istiyorum bunun gibi ama yazisi mavi olsun lutfenn

Radyo Ehlibeyt
Turkulerin ve Anadolunun Radyosu

tesekkurlerr

• Özel mesaj gönder

242

Wednesday, 4.06.2008, 11:22

SEVDALIFM DE DJ MELEGIMLESINIZ KEYIFLI DINLEMLER[b]SEVDALIFM DE DJ MELEGIMLESINIZ KEYIFLI DINLEMLER

• "Masum Masum" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Masum Masum"

• Özel mesaj gönder

243

Wednesday, 4.06.2008, 11:30

arkadaslar kusura bakmayin bu konuyu kapatiyorum, 60Genclik arkadasimizin acmis oldugu konuya yapabilirsiniz isteklerinizi, bende elimden geldigince katkida bulunacagim o konuya, buyrun link..

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=69962#69962

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

244

Wednesday, 22.05.2013, 07:45

Alıntı

Raporlayan sofi-can (Dün, 21:20)
selamun aleküm sizden kayn yazı istiyecektim cami fm me hos geldinz---- dj arif diede eklenirse siz isni biirsinz size bırakıyorum şimden teşekür ederim ben [takipteyim] sag olun

Kapalı (Kilitli) olan bir başlığa rapor yapmışsınız...lütfen alttaki verdiğim link i tıklayıp o başlığa cevapla butonunu kullanarak mesaj yazarak istekte bulununuz...
Dj Yazilari Gifler Istek Bolumu