Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

taksici

Acemi

• Konuyu başlatan "taksici"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 10.11.2006, 13:36

radyo temalari

slm gardas sayfanizi tesadüfen google gezerken buldum benim istedigim sey tam burda radyo temalari size cooook tsk ediyorum böyle bi sayfa yaptiginiz icin basarilarinizin devamini diliyorum saygilarimla.

EmR@H

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 10.11.2006, 13:41

ne demek gardaş herzamannn Allahın izniyleee eyvallah

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 16.11.2006, 18:12

valla benim kadar bu temalar hakinda mutlu olan yoktur diyorum ama birde ben paylasabilsem ya anlamiyorum iste anlamiyorum ben ansil yapacagim kendi tema paylasimi bana en iyisi resimli bir yardim yoksa kafayi yerim valla sikayet deyil aslinda bu paylasim icin bir cagir neyse gene cok konustum galiba of ya bye

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 19.11.2006, 18:11

herşey guzel hoş ama ben temaları neden indiremiyorum 2 tane yeşil yanıyor digerleri kırmızı dowland bölumundeki...saygılar

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 19.11.2006, 18:12

SLM KARDES TEMALARI INDIRE BILMEN ICIN ILK BASTA FORUMA BIR KERE EN AZINDAN YAZMLAISIN BUNUDA SIMDI YAPTIN SIMDI ARTIK INDIRE BILIRSIN SAYGILARLA

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 22.11.2006, 13:23

arkadaslar indirdigimiz temala üzerinde degisiklik nasil yapabiliyoruz en azidan dj ismi yazmak icin veya diger degisiklikleri nasil yapabiliriz yardimci olursaniz sevinirim....

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 22.11.2006, 13:28

slm swordish hemen anlatayim ilk bsta tool icerisinde expertmode tikliyorsun sonrasinda radyo temmasi sayfasi ustunde dj ismi yazan bolume sag tiklayarak maus ile tex tekrar sag vede edit tikliyorsun daha sonrasinda dj nickini yaziyorsun ve ok liyorsun enter ile buyur bitti bunu hafizaya almak zorundasin yoksa her seferinde ayni islemi yapmak zorunda kalacaksin onuda anlatayim islermi yani nicki yazdiktan sonra sayfanin adina tools icinde bir kere tikla vede daha sonrasinda present tools icinde soll yukarida save vede ok islem bitti iyi ginlerde kulan kardes kiymetini bil cok emek verilmistir temmalara hayirli ugurlu olsun bu arda aramiza hos geldin saglicakla kal anlamadigin bir konu olursa tekrardan yazabilirsin her sekil yardima haziriz

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 22.11.2006, 14:19

tsklerrrr