Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "yitikkentli"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 23.04.2008, 17:18

Port actim ama hala, statistic kirmizi

slm edit adlı adreste dj yim fakat yayınıma ya çok zor giriliyo yada girince düşüyolar tekrar info dan sttaike baktığım zaman kırmızı düğme var 40123 port ta açtım sorun ne anlamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 23.04.2008, 17:36

yitikkentli, port actim diyorsun, acmak icin hangi islemleri yaptin, yaptikdan sonra statistic hala kirmizimi. yeteri kadar bilgi vermiyorsun, bu durumda sana nasil yardimci olabilecegiz...

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 23.04.2008, 20:29

YAW SÖLEMIS ISTE BELLIKI YANLIS ACMIS PORTU ARKADAS MODEM MARKASI NEYSE FORUMDA BI ARAMA YAPSIN TEKRAR KONTROL ETSIN BNCE BELKI EKSİK BİSEYLER YAPMIS OLABILIRSIN ARKADASIM...

• "KARIZMATURK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 23.04.2008, 23:27

selam..
yanlis acmamis bendede ayni sorun var. hem guvwnlik duvarindan (pc den) hemde modemden actim portu, turkce yardim sitesinde anlatildigi gibi. noktasi ve virgulune kadar uyarak, yayin devir ve giriste cok sorun yasamiyorum ama deviri acinca yesil + oluyor ama digeri hiç yesil olmuyor. son versiyonı 416 c yi kullaniyorum. ilk yaptigimda statistic yesil oluyordu.416 dan 4161c gecince statistic devir acilinca yesil oluyor ama digeri hep - ve kirmizi..

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 23.04.2008, 23:32

KARIZMATURK, oyleyse kullandiginiz virus koruma programi engelliyor olabilir...

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 24.04.2008, 13:50

ewet arkadasım senın sorununda vırus programından kaynaklı bı sorun hangısını kullanıyosan ya yayına gırerken kapat yada port ac (vırus programında) bu arada masum masum senın verdıgın cvaba bısey demedım ben senın olayı anlamadıgını sandım o yuzden öle yazdım ama yanlıs anlasıldıysam senden özur dılerım...

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 24.04.2008, 14:43

KARIZMATURK, IP sabitlemediysen önceleri portu actigin IP no'suna acilmistir ve önceleri bu yüzden yesildir.
Otomatik IP secilmisse ve IP degismisse portun bu IP'yede acilmasi gerekir. Yani her pc ip degistiginde portu bu ip'ye yönlendirmen gerekiyor. IP sabitlestirmenizi bu yüzden öneriyoruz!

PC'nin IP'si Internet IP'si ile alakasi yoktur!
Bilgileri dogru verip modeminde Port'u eksiksiz actiysan Virüs programi faktörünüde düsünmelisin. Buradada ayni modem/router'lerde oldugu gibi port acilmasi gerekir, yoksa engelle karsilasirsin.