Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "canattfm"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 27.04.2008, 15:44

slmmm

ben özel mesajı kapatımıyorum :cry: sımdıdentsk ederim yardım larınız ıcın

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 27.04.2008, 16:10

canattfm, selam
Tools penceresinden exper mode yada desgn tool tikla sonra sayfanin tam ortasina mause sol tusu ile çift yani 2 kez tikla bir pencere cikacaktir
En alttaki kutucuk olana bir kez tiklayin özeller kapanir ;)

Private allowed: --->> Özel Acik/Serbest
Resimli ve ayrintili bilgi için --->> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=5693

Aklına başka bir sey takılırsa yardımcı oluruz
Şimdilik sana kolay gelsin ;)

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 27.04.2008, 19:59

:(radyo arka fonu icin yardiminizi bekliyorum ins...

selamünaleyküm arkadaslar... yaaa ben radyo arka fonu nasil yapabilirim hangi programlar gerekli bilemiyorum ... yardimci olursaniz sevinirim .. üstelik bu konuyu dogru yere mi actim bilemiyorum ... kusuruma bakmayin daha yeni oldugum icin tam bilemiyorum ... yardimlarinizi bekliyorum insaallah ...

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 27.04.2008, 20:12

http://allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=2735

bu linkde videolu anlatim var, umarim isinize yarar..