Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

katlan

Profesyonel

• Konuyu başlatan "katlan"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 29.05.2008, 17:13

Flatcast Mixer Açılmıyor

merhaba arkadaşlar, flatcastte start stream dedikten sonra açılan sayfada mixer görünmüyor. Bi kaç tema değiştirdikten sonra mixer ortaya çıkıyor ancak bu kezde internet explorer eklenti hatası diyor. Gönder gönderme uyarısı geliyor ardından da. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 29.05.2008, 17:37

katlan, önce browser yani internet aracini degistirmeni tavsiye ederim, internet explorer yayincilikta farkli sorunlar ortaya cikartabiliyor, birde firefox ile yayin yapmayi deneyin. (Flatcast Tamirhane 1. cözüm)

Vista sistemi yüklüyse bilgisayarinda forumdan farkli bilgiler edinebilirsin mixer sorunuyla alakali.

Eger hazir temalar kullaniyorsan dikkat etmen gereken unsurlardan bir taneside, mixer'in fcp hazirliginda kullanilmamis olmasidir. Tema'dan kaynaklanip kaynaklanmadigini CHATRADIO-DARK secerek ögrenebilirsin, sorun devam etmemeli.

katlan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 29.05.2008, 17:51

mixerin kaybolması hakkında

dediklerinin hepsini yaptım ama mixer bir türlü gelmiyor

saika

Stajyer

• "saika" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 29.05.2008, 18:04

Re: mixerin kaybolması hakkında

Alıntı sahibi ""katlan""

dediklerinin hepsini yaptım ama mixer bir türlü gelmiyor

firefox böyle bir hata vermiyor, hem tamirhanede yazilanlari ne cabuk yaptin...?
biraz bilgi versen yardimci olanda olur elbet.

1. hangi windows u kullaniyorsun xp? vista? me? 98? 95?
2.flatcastin hangi sürümü ile yayin yapiyorsun??
3.hangi internetaraci ile yayin yapiyorsun? IE6? IE7? firefox 2.00??

birde yazdiklarindan anladigima göre

Alıntı

Bi kaç tema değiştirdikten sonra mixer ortaya çıkıyor ancak bu kezde internet explorer eklenti hatası diyor

kullandigin temalarda hata var?

tamirhane yardimci olmazsa

1. makaleler bölümünden güncel olan flatcast sürümünü indir ve uygula
olmadi
2. mixer yerine winamp ile yayin yap...

tüm bilgiler forumda

katlan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 30.05.2008, 18:25

özr dilerim çok soru soruyorum ama son bişey sorayım. vista da sayfanı kaydedemiyomusun her sefer sayfamı düzenlemek lazım . tşk ederim şimdiden

• "D3NiZLi-Li" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 30.05.2008, 19:41

katlan, asagida verdigim resimdekielri uygula
vistada fcp kayd edemeyenler ve resim url si veremeyenler bunu yapsin.

Internet Expolreri ac,

internet optionu bul resimdeki Vista almanca fakat sorun olacagini sanmiyorum siralama yine ayni.

ve burdaki isaret kalkacak

kaldirdiktan sonra tüm internet sayfalarini kapat ve tekrar ac sonra yayini al tavsiyem b
islem basarili olduktan sonra isareti güvenlik nedeni ile yeniden koymaniz yeni fcp ve resim url icin tekrar acabilirsiniz.

Kolay gelsin

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 30.05.2008, 19:46

katlan, verecegim linki ayrintili okursan gayet açik anlatilmis...Hemde Türkçe ;)

Tıkla --->> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=39547#39547
Kolay gelsin

MIT_34

Acemi

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 8.02.2010, 17:28

birileri banada yardimci olabilirmi windows vista yuklu bende flatcast radyo eskilerden mixere attigimda eserler caliyordu dun mixere eserleri attim tek tek atti monzillada denedim monzillada eserleri caliyor internet explorer calmiyor flatcast procedur sıldım regedıt ayarlardan kaldırdım tekrardan yukledım gene aynı eserlerı tek tek atıyor bırısı yardımcı olabılırse bana ona duacı olucam sımdıden tsk ederım

9

Monday, 8.02.2010, 22:51

MIT_34,

Mozilla Firefox ile yayın aldığınızda sorun olmuyorsa
explorer de sorun oluyorsa Explorer güncellemeleri yaptığınıza emin olun hata olmuş olabilir

birde ses kartınızın driverinin vista işletim sistemine uygun doğru yüklenmiş olup olmadığıda önemli

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 8.02.2010, 23:02

Alıntı

monzillada denedim monzillada eserleri caliyor internet explorer

Internet Explorer gibi, kötü , güvensiz, yavas bir internet araci arasaniz bulamazsiniz.

eger firefox sorun yapmiyorsa hic ugrasmam ve tamamiyle firefoxa gecerdim